• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    JOHNNYCAGE: ja tak pochopil 'a to me ma jako nalakat?'
    proste resit jestli je vzhled finalistu dostatecne lakavy na sledovani:)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    HOBORG: tady někdo psal že se kvuli tomu nebude koukat?
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    WIRUSS: a už se vůbec ví v jakym formátu to je? jestli jen Standard v Arene, tak jim nepomůže žádná promo fotka, ať vypadá jak chce :D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    a vy se jako rozhodujete jestli na worlds koukat nebo ne podle toho jestli finalisti dobre vypadaj?
    a to zrovna ve hre kde se ruznejch divnejch typu mota fakt dost
    jako jo, vypada divne, ale nejak me to neznervoznuje
    asi to nechapu..
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: Už jsem se dovzdělal a přijde mi dost matoucí jak "to" v angličtině oslovuou "they" :) to musí bejt komplikovanej život, jak se s tim vypořádává čeština?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    WIRUSS: tak to je hodně creepy :D fakt to neni chlap ani ženská? každopádně žádnej možnej ani nemožnej gender neospravedlňuje tu vizáž, to je prostě peklo.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Možná budu pro někoho za homofoba (i když ono to sebe označuje, že ani muž ani žena), ale tohle mě má nalákat? Sakra ono se dají udělat fajn promo fotky, ne vybrat tu nejhorší ze všech co jsem zatím s tím viděl...

    MATHES
    MATHES --- ---
    Kdyby vas zajimalo jak vypadaj 5-0 2HG baliky tak zhruba takhle (je to moc velky, tak radsi jen linkem)

    2HG — imgbb.com
    https://ibb.co/vdBNk7M

    (muj deck to nebyl bohuzel)
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    jako moc nadšenej nejsem, GP Standard a všech 5 PTQ Standard nebo Pionýr
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Mas jeste druhou pulku roku zejo. A navic je potreba tlacit Pyj-o-nyr neasi
    MATHES
    MATHES --- ---



    Jedno limited GP v Evrope a team limited jen v US?
    Oh. Hey. Fuck YOU.
    https://www.youtube.com/watch?v=yQZSOtzWuyQ
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    WIRUSS: Díky, poučení pro přístě.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Kod z prerelease na 6boo do areny:

    t44-ba8w-P8B
    ASYD
    ASYD --- ---
    Magic: The Gathering's Theros: Beyond Death is a perfect tribute to Greek mythology | Dicebreaker
    https://www.dicebreaker.com/...g-card-game/opinion/magic-the-gathering-theros-beyond-death-mythology
    AFRI
    AFRI --- ---
    ICARUS: wow, to si teda WOTC dovolili hodne, ta nekompetentnost je z toho citit i takhle pres display!
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak pokud jsi v průběhu boje zatapovala 2 many, tak při přechodu mezi fázemi kola se mana vytratí... Manu jsi tedy neměla a při defaultním nastavení to paslo do dalšího kola...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATHES: Prostě to přeskočilo rovnou do soupeřova kola. Nevím. Bylo to divné. Tu manu jsem na to měla.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROBIN_SNNS: Jestlize jsi nemela co dalsiho delat tak hra automaticky passuje kolo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: jak nenabidlo?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MATHES: Jo, snažila jsem se zahrát během boje, protože 2nd main už mi tu potom nenabídlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam