• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WRATA
    WRATA --- ---
    K nam nekdo prijit se stazi tak skonci hlavou v popelnici i se stazi ;)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DAWRON: za true neutral povazuju svyho sharuuma, kterej prakticky nema wincon, jen hromadu wrat, vindikaci, prolizu, par counteru a k tomu naky ty planeswalkery, nejcastejsi vyhra je tudiz na to, ze to ostatni vzdaji, protoze nemaji nic, co by neco delalo a ja si lizu 5 karet za kolo a drzim v ruce forbid, tomu rikam udrzovat poradek - staze je zlo!:)
    DAWRON
    DAWRON --- ---
    STRANGERD: Ještě hůře, já jsem lawfull neutral.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DAWRON: ty budes ten typ mtg hrace, kterymu se v typologii DnD rika "lawful evil":))
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DAWRON: To je teda zajímavé :D:D A divné zároveň!
    DAWRON
    DAWRON --- ---
    ASYD: Ten, co množí nosorožce a vpravo nahoře Karador, Ghost Chieftain.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ok...zajima me kapitan
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: vlevo dole je naya, vpravo nahore abzan
    ASYD
    ASYD --- ---
    DAWRON: co hraje hrac v levem spodnim rohu (GW?) a pravem hornim?
    DAWRON
    DAWRON --- ---
    RORSCHACH: Jestli je to "win" condition není vůbec jistý. Ani Teferiho jsem k ní v decku neměl. Na stavbu jsem měl asi hodinu a Teferi se mi válel v krabici 90 km daleko.
    DAWRON
    DAWRON --- ---
    Je zajímavé, jak málo lidí ocení Stasis v akci. Přitom její příchod do hry přináší stabilitu, přehlednost, netřeba žádných složitých počtů, člověk se plně může věnovat drinkům a pokecu s ostatními hráči. Bez ní je to strašný chaos, zvláště pak takhle v multiplayeru. ;-)
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    DAWRON
    DAWRON --- ---
    PREVRACENY: Tak jest. :-)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DAWRON: generál je mini jack?
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    DAWRON: Stáze jako jediná win condition je základ každého pořádného EDH ...
    DAWRON
    DAWRON --- ---
    Tři soupeři se právě shodli, že to vzdávají.

    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    Já mám pocit, že ten formát někdo vymyslel a ani jednou neotestoval. Jako fakt nechápu, jaká mohla být motivace za tímhle formátem, co to jako mělo řešit.
    AFRI
    AFRI --- ---
    RORSCHACH: jo, mas pravdu.

    Po vcerejsku teda jeste musim proklit BO3O3, protoze sledovat 4x BO3 tech samych lidi a tech samych baliku proti sobe fakt nechapu koho melo ty tri hodiny bavit. Double elimination na matche by imho uplne stacilo.
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    AFRI: Tak to s tím dost souvisí. Oni tam sice můžou ukazovat nějaký průběžný výsledky, ale ty jsou skoro k ničemu, když člověk přesně nerozumí tý šílený struktuře toho turnaje. Komu normálnímu dojde, že člověk v upper bracket má aktuálně třeba 23% na výhru celýho turnaje a člověk v lower bracket třeba 2% (za předpokladu, že oba mají 50% win rate).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam