• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    MATHES: Thanks, I hate it, mutate se mi moc nelíbí, přijde mi to moc jako un-mechanika, uvidíme co bude dál.


    MATHES: Ten Lukka má dost potenciál
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: souhlasim, nicmene ja dost inklinuju k UBx control variacim a tam je jitta dost vlazna:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Ja do toho moc nevidim ale jitta na P3 vzdyt to je P1, ne? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    spoiler season begins NOW

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: update. prvni rochester P10P1 (mystery boosters) a dneska jsme rozjeli druhej rochester - legacy cube

    kdyby nekoho zajimalo jak to zhruba vypada, tak takhle vypada rozdraftovanej booster legacy cube.

    vrele doporucuju vsem, je to fakt docela legranda a rochester je format, na kterej normalne fakt neni cas (jen samotnej draft trva okolo dvou hodin, pokud nejste brutalne prisny a nemate stopky)

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Takle maji vypadat secret lairs, ne "money printer goes brrrrr" v podobe fetchlandu
    MATHES
    MATHES --- ---
    esrb-world
    https://magic.wizards.com/...ws/wizards-coast-presents-after-great-deliberation-we-have-compiled-and

    alespon trocha toho apriloveho osvezeni do karantenni trudomyslnosti

    "One of the major blind spots in a typical Goblin deck's plan is the lack of mid-to-late-game defensive plays."
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsme prave s kamaradama rozjeli rochester draft pres discord. Drzte nam palce, dam pak vedet jestli to byl dobrej napad, nebo ne:D
    OLA44
    OLA44 --- ---
    HEERO: je to instant proti ten counterovacim balickum s flash mobama, me se to osvedcilo a taky proti tomu ptaku co za discard ma hexproof....
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: 3-4x kroxa
    3-4x fabled passage
    ...jsem zapomnel zminit, jak zakladni soucastky maindecku
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    HEERO: hele, jelikoz koukam mas kroxy, tak co takhle jit full rogue, pokud teda netrvas na tom, ze to musi byt control. ja mam aktualne na arene na standardu jeden deck, ktery je teda grixis+G, ale zelena by se dala odhodit a prekvapive to i celkem slape a hlavne je vazne sranda to hrat. a ten tvuj deck by se na to dal upravit

    myslenka je
    cat+oven package +
    kroxa (pripadne nejaky budgetovejsi escape pasik) jako value a finisher +
    emry jako enabler toho vseho najednou, navic s value hodnotou samou o sobe

    4x cauldron familiar
    4x witch's oven
    4x emry
    4x traveller's amulet
    4x mayhem devil
    2-4x vantress gargoyle
    (merfolk secretkeeper?)

    zbytek si v zasade muzes doplnit kartami z toho sveho stavajicicho decklistu (bolas, removal, discard...)

    ja to teda hraju se zelenou, protoze uro >> kroxa, da se hrat great henge a navic jsou v tomhle decku samozrejme hrozne dobry husy a trail of crumbs (pak se da vyradit cervena, ikdyz bez tech devilu jsou nektery matchupy hodne slozity). ale grixis si dovedu zive predstavit, jen to asi bude potreba ladit trochu vic do tempa
    HEERO
    HEERO --- ---
    OLA44: proč tam hrajes 4x liliana s triumph, kdyz nemas v základu lilianu? To uz je lepší hrat angraths rampage...

    OLA44
    OLA44 --- ---
    HEERO:

    Ja hraju grixis, neni to T1 deck ale bavi mne a neni uplne marny. Upravil jsem si ho podle rekaci co se hraje, urcite by sel trochu potunit k lepsimu jeste..

    Deck
    4 Thought Erasure (GRN) 206
    4 Blood Crypt (RNA) 245
    4 Watery Grave (GRN) 259
    4 Steam Vents (GRN) 257
    3 Nicol Bolas, Dragon-God (WAR) 207
    4 Swamp (ELD) 261
    2 Bedevil (RNA) 157
    1 Ritual of Soot (GRN) 84
    2 Island (ELD) 257
    2 Mountain (ELD) 265
    2 Ashiok, Nightmare Muse (THB) 208
    2 Kroxa, Titan of Death's Hunger (THB) 221
    2 Agonizing Remorse (THB) 83
    4 Erebos's Intervention (THB) 94
    4 Omen of the Sea (THB) 58
    3 Storm's Wrath (THB) 157
    3 Eat to Extinction (THB) 90
    3 Temple of Deceit (THB) 245
    3 Temple of Malice (THB) 247
    4 Liliana's Triumph (WAR) 98

    Sideboard
    2 Noxious Grasp (M20) 110
    1 The Elderspell (WAR) 89
    1 Ashiok, Dream Render (WAR) 228
    1 Sarkhan the Masterless (WAR) 143
    1 Mass Manipulation (RNA) 42
    3 Mystical Dispute (ELD) 58
    1 Liliana, Dreadhorde General (WAR) 97
    1 Chandra, Awakened Inferno (M20) 127

    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO: jo aha, ja mel pocit, ze jsem tam videl neco starsiho, sry. nenapadlo me, ze je to std.

    na std si myslim, ze grixis neni spravna cesta. momentalne mi to prijde jako slepa ulice. jestli chces hrat control, tak UW. problem grixisu je, ze hrajes kybl removalu, aby si udrzel krok s agrem (protoze nemas tak dobrej board clear jako UW), ale mas problem s resolvnutym enchakem a casto i walkerem.

    ty hrajes docela dost zabijeni walkeru, ale ono treba konkretne proti UW, kdyz ti souper do pripravenyho eat to extinction zahraje teferiho, tak prejit do svyho kola a teferiho sezrat znamena karetni nevyhodu a zaroven i hrozne spatny tempo.

    ted tady ten tvuj list chvili studuju a myslim, ze bych vyndal cavaliery a scorny a dal tam lilianu a mozna ty cerveny vrata novy, nebo mozna nejaky card draw
    HEERO
    HEERO --- ---
    MATHES: to je historic, zapomněl jsem říct, že s tím hraju standard, ale dík
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam