• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    TMA
    TMA --- ---
    RUI: LUKEH: Nebo hráč s companionem může začínat se šesti kartami.

    Způsobů jak to trochu přiškrtit je téměř nepřeberně, ale bez playtestů je těžké říci, kdy je to akorát.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    RUI: to může bejt i něco ve stylu, že když castíš companiona, tak musíš jako součást costu zahodit kartu z ruky nebo tak něco.
    RUI
    RUI --- ---
    TMA: Podle mě se snaží říct, že tu mechaniku změní (nejspíš tak, že pokud má člověk companiona, musí po mulliganu dát jednu kartu z ruky na spodek balíku), ale bude to až s příchodem M21, protože se Ikorie musí prodávat.
    TMA
    TMA --- ---
    V tom oznámení mne zaujala věta z posledního odstavce. "If we see signs of long-term health issues resulting from high metagame share of companion decks, we're willing to take steps up to or including changing how the companion mechanic works."
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kamarad trefne komentoval - "tvl ve vintage jsou vybanovany snad jen ante karty"
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak to by bylo

    TOYAK
    TOYAK --- ---
    MATHES: Díky za tip! Poslal jsem Vám requesty ;)
    HEERO
    HEERO --- ---
    nebylo to tak těžký s yorion jeskai lukka fires, myslím, že k tomu není třeba ani moc skillu, ten balík prostě šlape sám dokonale...
    mythic-rank
    HEERO
    HEERO --- ---
    AGENTCOOPER: aaaaha, a ty vystaveny nejlepší kousky pod pultem uz nemeli před tim?
    HEERO
    HEERO --- ---
    Co se to deje v rytířovi? Sem tam nebyl asi 3 roky, žádný vystaveny karty za pultem a asi 15 lidi, co dělalo inventuru, jak kdyby to prodávali... Nebo je to jen tim, jak měli ted kvůli covid zavřeno?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    Btw porad muzete na nastenku pridat svuj MTGA ucet / pripadne si pridat lidi z nej do friends.
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Vtipný je spíš že vintage je pouze o tom jestli máš forsáž nebo ne.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    MATHES: btw funny jsou taky ceny těch decků
    MATHES
    MATHES --- ---
    companions are SO MUCH fun

    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO: ja si to docela uzivam:))
    HEERO
    HEERO --- ---
    WENOUSH: Jeskai Lukku hraju a popravdě z toho moc velkej požitek nemám, když přežiju nějaký rychlý aggro, tak pak když vyložim lukku a mám na stole nějaký token, tak většinou oponent hru složí, nedej bože, když mám na stole ještě fires of invention a můžu zahrat v jednom kole lukku a yoriona...:(
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Děkuji všem za rady. Namazaný blesk to úplně není, ale pár překvapivých výher jsem dosáhla a zlepšila si náladu.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    ICARUS: přesně, zrovna boros cycling nemusí řešit žádný removal - prostě jede jak namazaný mejdlem a když zahraje finální zenith flare, tak musí doufat, že oponent nemá counter

    to ostatně ukazuje level rozhodování u současnejch borosovejch cycling decků - je to tak autoamtický a prostý všeho rozhodování, že červený aggro je vedle toho sofistikovaná šachová partie

    A btw Yorion s zdaleka nehraje jen v Bantu, ale taky v UW controlu a hlavně teď v Jeskai Lukka
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROBIN_SNNS: Když hraju RDW, tak mi přijde, že mám navrch, nebo přinejmenším 50/50.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ROBIN_SNNS: Yorion (predpokladam bant) decky nemaji az zas tolik zabijeni a hodne spolehaji na shatter the sky a elspeth conquers death, takze s necim, co ma rychly nastup jako treba boros cyklovani maji dost velky problem. Na nejake zabijeni bych se vykaslal, kdyz daji na stul yoriona tak je to uz vetsinou rozhodnute.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Napadá někoho nějaká stříbrná kulka na yorion deck? Hraju čistou bílou nebo červenou a banishing light a lava coil jsou relativně účinné (na chvíli), ale stejně se mnou zatím vždycky zamete. Arena začíná být skutečně otravná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam