• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATHES: v amonkhetu jsi měl za stejnej cost 6/7 hexproof, což je dost podobný a bylo to tak nějak ok. Těch 6 man je vždycky hodně, tempo tě přejede tak jako tak (v tom byl lepší ten hexproof). Pokud ta sada bude hodně pomalá, tak to bude lepší, ale bomba to není.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUKEH: ano, upsal jsem se, mel to bejt "mytickej uncommon". jestli ti pripada prumernej, tak nevim v jaky realite zijes:D
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MATHES: já teda vidím průměrný účko:)
    HEERO
    HEERO --- ---
    _DOMINIK_: na legacy je recruiter uz dlouho zabanovanej, trochu se divim, ze neni i na commanderu
    ASYD
    ASYD --- ---
    fuck

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: t2 recruiter nasklada navrch snoopa, torch couriera a kikiho -> "Courier gives haste to snoop. Snoop uses Kiki ability to copy itself infinite times. From here you can make the last one copy recruiter to put mogg fanatic on top -> WIN"
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    K tomu goblinovi, kde si myslíte, že se bude hrát na modernu 8 ani goblini nemají zas tolik aktivaček, takže "jen" jako card advantage, na Legacy je to trochu podobné... napadla mě funkcionalita s Kikim...

    u/opravená akumulačka

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    no, a videli jste to recruiter combo s tim? t2 recruiter into t3 win? jestli tohle neni na snap ban, tak nevim, co je. staci si postavit libovolnyho commandera s cervenou, cernou a zelenou (cervena plus nejlepsi barvy na tutory) a pak zaplnit deck tutory a mozna trochou interakce a mana-akcelerace. ten win package je velkej snad jen 5 karet, takze obet veskera zadna. pero mi z toho neboucha, ale nejaka cevka mozna praskne ^^
    ASYD
    ASYD --- ---
    TOREIP: si pis. mne tez
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    ASYD: Se vsadim, ze z tohohle Vojtovi bouchlo pero.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: tohle je proste limited "mythic common":))
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak ja ti to zkusim tady zabit
    tak ja mam ale counter zejo
    dobry no, tak to jdi do prdele -scoop-

    ASYD
    ASYD --- ---
    hell yeah
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUTAS: co treba kvuli te extra barve?
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: Ok, valid point :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: proc hrat kocici edh, kdyz jsou daleko lepsi decky? co to je za dotaz?:)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATHES: Kocici EDH uz je, proc si ho kurvit coklama? :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ano, jestli se bavime o competetive EDH, tak to nepude. pokud se bavime o causual, tak proc ne:) zvlast pokud se o tom bavime v kontextu toho pejska a kocicky, kde pulku decku muzes mit psy a druhou kocky:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Vyfiltruj si na gathereru jaky karty mas k dispozici. Nejlepsi kus jsou tam Isamaru a nedavno vydanej Kunoros. Jinak sou tam samy shitky
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: houndi jsou taky psi. psi EDH je imo realny (ale je fakt, ze ti nejlepsi ze psu budou mit asi typ changeling:D)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ASYD: Hele tech psu je dost malo a jsou to vsechno dost shitky takze bych od toho nic moc necekal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam