• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    ASYD: hele jak že tydle věci maj fungovat pls?
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Imho první party karta, která by mohla být zajímavá pro standard:

    4br-265x370

    Vampire Rogue

    Costs 1 less for each party member.

    Flying, death touch, haste

    Other creatures you control have death touch.

    Whenever a creature you control deals combat damage to a planeswalker, destroy that planeswalker.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ale trochu mě na tom Zendikaru sere, že kvůli těm čtyřem D&D povoláním do party je spousta potvor humanoidní, takže z hlediska obrázků si jsou strašně podobný, zejména v rámci jedné barvy. V limited bude imho dýl trvat, než se člověk naučí rozeznávat.

    2-DB16-E1-E00000578-0-image-a-9-1445621355778zulaportduelist

    korblademasterpairedtactician

    nighthawkscavenger1taboraxhopesdemise

    joragavisionarytajurublightblade
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Tenhle je vtipnej a ve Standard 2021 RDW by mohl bejt i hratelnej.

    destructive-tempering
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: "broken combo" si presdstavuju trochu jinak nez "kdyz zahraju enchantment za 4 many a planeswakera za 5, tak si pak lizu spoustu karet", ale mozna jsem jenom moc otrlej po tech poslednich letech:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Pokud jste se náhodou báli, že budou vycházet jen taplé landy tak nebudou... Blbé je, zda z toho udělají mechaniku jako companion, kdy od té doby co vyšli (jen druhá edice), nepřibili další, nevím jak to testují, nebo jak si to představují. Ale pokud vydají mechaniku, která změní variabilitu MTG, tak si sakra musí podpořit, aby bylo více možností a ne, že to vydají v jedné sadě a vyserou se na to na dalších x let...

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak jak jsem psal na nového Jace se už zkouší něco vymyslet a díky wordingu na kartě ty z toho něco být mohlo :-)

    MTG Standard ▷BROKEN Jace COMBO Incoming!◁ 【Zendikar Rising Spoilers】MTGA Arena
    https://www.youtube.com/...Rxxg&fbclid=IwAR1fVSijV-4P2ruMyQJwsWeS7aq8bjhQYA8YSteHQ4SXigq4E0Kk3MHiVZQ
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: jj kdyby ten land byl alespoň 3/3 do tvého další upkeepu tak... a jo hezky zní tak já si tady vyndám z hrobu 6/7 goyfa a hodim na něj 2 +1/+1 countery... V přeprodeji má nějakých 25$ a asi půjde dolů...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: i kdyz to tahani z hrobu... leda tak, no. Ale neverim ji.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: 4cmc pw co se moc neumi branit a neprinasi karetni vyhodu. za me spis ne.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: Rikam si, ze se vejde do 5c omnath:D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tak nevím, mě osobně Arena STD moc nebaví od Therosu, prostě na téé metě jsou tak nezajímavé balíčky, že mě je nebaví hrát víc než 20x... :-) To už mě v poslední době mnohem více baví Historic...

    Co říkáte té nové Nisse? Mě se ten design fakt zamlouvá, ale trochu se bojím, že jinam než na STD a EDH se to nepodívá...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    CHOBOT: Já Standard tolik nehraju, ale poslední série banů mu imho velmi prospěla a doufám, že se budou držet toho, co hlásili v posledním B&R, teda že budou k banům přistupovat rychleji.
    Masivní data o tom, co je broken, teď mají mnohem rychleji a ve větším množství (byť asi hlavně Bo1), refund banovaných karet je v elektronickém formátu snadnej...

    Bohužel, pořád tady zůstává potřeba prodávat boostery novejch setů, i když i ta je silnější v papíre než v e-podobě, navíc trh s papírovými kartami je teď dočasně umrtvenej a broken nebo otravný karty jsou v MTGA mnohem toxičtější, protože na ně narážíš denně, ne jenom v pátek večer. Doufám, že to zohledněj a bany budou přicházet rychle, jak naznačovali.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: ja nevim, mne ten standard docela bavil a bavi, ale vlastne taky jenom kvuli arene, protoze ten "odpad z draftu" alespon nejak vyuziju:)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Já ho třeba díky aréně teď docela hraju a přijde mi docela zábavnej a variabilní :)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Tohle je hlavně kruté. Standard mě míjí, ale podle toho srovnavaciho obrázku se zabanovanyma kartama za poslední roky (k jace a mystic tuším) hodně trpky formát..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: tohle je standard
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    MATEEJ:
    Je to broken, na standardu se hraje Fabled passage, takže dvě many, a kouze co ti serou země do hry tam i po banu zůstalo docela dost.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Vypadli ti Time Spiral remastered a Modern Horizons 2
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUI: Otravný bude, jestli se mezi těmi land spelly objeví něco, co třeba nebude totálně broken, ale vyplatí se to mít za cenu tapnuté země v úplně každém decku s dotyčnou barvou. Nebude to vyloženě powerful jako Oko, ale uvidíš to furt, podobně jako Once Upon a Time. (Mluvím o Standardu, ve starších formátech je pravděpodobnější, že některá z těch nových zemí udělá totální paseku.)

    Mě se třeba čím dál tím míň líbí ta Cobra, to je rampa jak sviňa (i země, která má být vyvážená tím, že jde do hry tapnutá, ti najednou dá jakoukoli manu...), ale naštěstí se dá zabít, to by ji mohlo držet pod kontrolou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam