• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    LUKEH: zase je pravda, ze posledni dobou jsou limitedy dost zabavne a povedene.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Já hraju někdy od roku 95, ale posledních 10+ let jen limited. Ten většinou zvládnou udělat nějak zábavný, nestojí to moc peněz, nepotřebuju shánět karty a sledovat metu/bany...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    A novej secret lair jste uz videli? Fungl novy black-bordered karty ktery jde koupit akorat par dnu v nekterych zemich pres online obchod. Hnus toto.

    set:sld (cn:147 or cn:146) · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/search?q=+set%3ASLD+%28cn%3A147+or+cn%3A146%29&unique=cards&as=grid&order=name
    REGIS
    REGIS --- ---
    ASYD: Taky si říkám, ale prostě před nějakou dobou jsem se naštval, prodal všechny karty a smazal arénu, protože se mi to prostě nelíbilo. A teď vždycky vidím něco zajímavého, co udělají dobře - mystery boostery, nové super cheap commandery. Říkám si, že si za tohle moje peníze zaslouží a pak vidím nějaké takové vidle a řeknu si, že je mi to proti srsti takový produkt podporovat. Na jednu stranu se mi po MTG stýská, takže ještě sleduju co se děje, ale o to víc mě mrzí některé tahy. Ale nechtěl jsem to tady vytočit do OT, to byl jen takový povzdech :/
    RUI
    RUI --- ---
    Já jsem překvapený sám ze sebe, jak málo mě posledních pár měsíců MTG zajímá. Střídavě ho hraju dvacet pět let a nikdy se mi tohle nestalo. Ta šílená záplava produktů, nekonečný power creep a bany každou chvíli, záhadná struktura organizovaného hraní, nové a nové formáty a řada nepochopitelných a špatně vysvětlených rozhodnutí (smazání DCI historie, drastická redukce přenosů z turnajů) u mě vede k otupělosti a apatii vůči MTG. A bohužel tenhle celkový pocit ze hry mi pak nechává takovou nepříjemnou pachuť i na formátech jako cube nebo chaos draft :(
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Já se přiznám že si vůbec už nedovedu představit hrát jinak než Arenu. Obzvlášt s množstvím komplexnějších efektů který prohledají deck a pak udělají x věcí nebo neustále počítají stav věcí na stole aby něco + bany prostě nechápu, proč bych měl sednout a narvat nekonečno do živý hry. Bohužel.
    ASYD
    ASYD --- ---
    REGIS: Tak to je ruzne. Casual hospodska hra ma tyhle veci v pice
    REGIS
    REGIS --- ---
    Vždycky, když začnu přemýšlet, že bych se vrátil a zase něco málo investoval, tak mě kluci přesvědčí, že prostě ne. Mám MTG moc rád, ale tohle je smutné pozorovat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURKHAR: uvidime, jestli je to pruser level oko (ban dokud bude zendikar aktualni set), nebo uro (tyden po vydani dalsi sady) :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Omnath dostane brzo ban, to zas prostě někomu ujela ruka při designu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HEERO: tak problem omnatha je omnath sam, ze jo, ale oslabi to ten deck dost a to ne, ze ne. pro vsechny aggro decky je to skvela zprava.
    HEERO
    HEERO --- ---
    MATHES: no ale v tom decku four color omnath byl Uro nejmenší problém...

    Úplně ted pohrbili sultai control, se kterym se dalo proti Omnathu hrát, takže to vůbec problém nevyresilo, protože ted uz se bude hrat jenom omnath...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Uro out:)

    September 28, 2020 Banned and Restricted Announcement | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/...ve/news/september-28-2020-banned-and-restricted-announcement-2020-09-28
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    SCG Tournament today showing what a balanced standard meta looks like

    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    STRANGERD: Kdyz se hral Carnage Tyrant, tak isem jen kvuli nemu hral v kazdym decku (kde nebyla bila) 2x detection tower. To neslo bez toho.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ROBIN_SNNS: hexproof je obecne dost mrdka schopnost (hlavne teda na limited), kdyby jeste chranila pred plosnym zabijenim, tak by to bylo brutalne op...
    MATEJKYS
    MATEJKYS --- ---
    ROBIN_SNNS: Já to ještě dovysvětlím - hexproof zakazuje oponentovi cílit tu potvoru, ale shatter necílí (target).
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ROBIN_SNNS: To by musela mit indestructible, ne hexproof, plosnaky na hexproof nehrajou.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Destroy all creatures? Jak imunni?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Jak to, že na potvoru s hexproof funguje shatter the sky? Však je to kouzlo, tak by měla být imuní, nebo ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam