• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ASYD
    ASYD --- ---
    PANKAAC: Muzes zacastit potvoru za mutate cost s tim ze cilis jinou non-human bytost co ovladas.
    Bytosti se pak spoji s tim ze vyberes zda ta co castis/mutujes bude “navrchu” nebo “vespod”
    Kdyz navrchu tak vysledna bytost ma p/t a manacost te cos prave namutoval a vlastnosti obou (resp. Vsech co uz jsou namutovane)
    Kdyz vespod tak potvore zustanou staty a cost co uz mela a jen ziska vlastnosti te nove primutovane

    Pokud pred dokoncenum mutate procesu prijdes o cil kam mutujes - potvora prijde na boatd jakobys ji castil normalne
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    vysvětlí mi tu někdo jednoduše jak funguje mutate? ptže z toho sem vždyckky uuplně mimo a fakt ty funkci nerozumim.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: okurkova sezona mezi edicema:)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Když už se nebanuje na standartu, tak je tu docela nuda co? :-D
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Pro fanoušky : european highlander bans 15.11. platnost, treasure Cruise, tolarian academy, secret lair X the walking death....
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HEERO: Ano, dostaneš hned všechny extra odměny až do levelu, na kterém jsi.

    Při opožděném pořizování mastery passu může problém jen tehdy, pokud jsi i se samotným hraním začal pozdě, třeba 1 měsíc před konec sezony dotyčného setu. Pak už nevygrinduješ dostatečně vysoký level na to, aby se ti to vyplatilo. Ale pokud hraješ a leveluješ od začátku ZNR, tak jsi v pohodě.
    HEERO
    HEERO --- ---
    když si zaplatím mastery pass, dostanu ty odměny zpětně? já si na to teď poprvé vydělal skrze drafty. Ač mi to moc nejde, dneska jsem poprvé uhrál 5 winů...
    JEENA
    JEENA --- ---
    Full spoiler kdyžtak:
    Commander Legends | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/card-image-gallery/commander-legends
    JEENA
    JEENA --- ---
    ICARUS: Jako asi jo, ale takhle je to pěkný třeba s o-ringem nebo swordama
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    JEENA: Tohle by imho mohla byt jen cervena karta.
    JEENA
    JEENA --- ---
    tohle byl leak, ale i tak to sem házím, protože se mi líbí zpracování tohohle themu v borosu

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Jo, to je vyjma tutoringu asi nejlepší nápad, jak nováčkovi pomoct k lepšímu decku, i když neumí draftovat, ale do samotné hry už nezasahovat.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    A jako obecne u techto uprav se asi implicitne pocita s tim, ze se o nic nehraje. Kdybych hral na backdraft s tim ze je v poolu karta treba za 400kc, tak bych asi nechtel aby mel opponent jakoukoliv vyhodu :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: jako jeste si dovedu predstavit treba free mulligan, ale i to je dost na hrane, protoze dost zacatecniku ma problem s varianci a free mulligan dlouhodobe nepodporuje nejake akceptovani toho, ze cas od casu te deck proste podela a je to naprosto normalni vec na kterou si musis zvyknout, spis naopak
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: trend co jsem posledni dobou vypozoroval je, ze zacatecnici uz vetsinou umi zaklady magicu protoze arena, uplneho novacka jsem uz dlouho nevidel. spis maji problem treba s pamatovanim si triggeru a tak, nebo s michanim decku :))
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: vsechny ty herni upravy (+5 zivotu, +1 karta a i tohle) mi prijde ze jde spatnym smerem, protoze to tu hru meni a odstraneni ty berlicky bude proste dost tezky. tohle se mi libi, protoze to proste trochu novackovi pomuze, ale bude porad hrat stejnou hru jako ostatni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ICARUS: Ono je otázka, jak moc jsou ti začátečníci casual, protože rada "učte je to" nemá smysl u hráčů, u kterých je magic až na třetí nebo čtvrté příčce jejich zájmů a zahrajou si ho jeden večer měsíčně.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Mně přijde zajímavý i " Other options that I've heard of but haven't tried myself include letting the new player start the game with a basic land of their choice already in play.", ale asi by to chtělo otestovat, jestli to není moc.

    Ale imho nejlepší je ta úvodní rada kombinovaná s těma, co zazněly tady - hrajte sealed, nechte je to postavit a pak jim to opravte.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    U nas jedeme backdraft s tim, ze po draftu ti "lepsi" poradi tem "slabsim", coz imho vytvari pomerne kvalitni prostredi pro rychle zlepsovani se. V kombinaci s tim, ze do backdraft poolu se jeste oteviraji ty miniboostery od wizardu co maji nejaky rera, tak si vetsinou i ten posledni prijde na nejakou lepsi kartu.

    Plus je na to jeste navazane ziskavani premiovych allfoil miniboosteru za aktivni chozeni na eventy a navic jeste nejake slosovani na zaver cely sezony.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tohle je docela zajimavej napad:)

    And one I've never heard of anyone doing before but would probably work nicely for a booster drafter is let each of the new players start with an extra booster that is not drafted and just theirs. It would give them a fair bit of additional flexibility in deck construction and protect them somewhat from poor draft choices without affecting the actual matches directly.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HARDY: Nějaký tipy jsou tady,

    magic the gathering - What's a good handicap for a less experienced player in an MTG Draft? - Board & Card Games Stack Exchange
    https://boardgames.stackexchange.com/...-good-handicap-for-a-less-experienced-player-in-an-mtg-draft

    ale vlastně je to z větší části shrnutí toho, co ses dozvěděl tady. :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam