• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    CHOBOT: Taky už mě to přestává bavit. Nejdřív totálně rozbijou STD Omathem a teď tyhle broken patche.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ja musim s každym updatem reinstalovat komplet.

    Po poslednim nepomohlo ani to :D Takze proste nehraju a njak nemam silu to resit
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Co je sakra zase tohle? Už mě fakt serou. S každým updatem tu hru víc a víc rozjebou!

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    CHOBOT: To sice ano, ale je tam nyní málo karet, takže v 95% her potkáš jeden z 4 balíků a to je docela nuda...

    ASYD: Já to taky většinou otevřu, prostě ty wildy chci ;-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ouk, tak to neni zadne terno
    on ten vault tak nejak obecne je lehce irelevantni
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Za každých 100 % ti z vaultu vypadne 1 MR, 2 R a 3 U wildcards. "Výhoda" toho, že ho nevybereš hned po první stovce, spočívá v tom, že ti tu bude zobrazovat progres k dalším stovkám, zatímco když seš někde mezi 1-99 %, tak se ti to nezobrazuje. Jiná výhoda v tom není.
    ASYD
    ASYD --- ---
    asi uz sme resili v minulosti...ale na co mi je vault 100%+ ...nekdo tu psal ze je dobry si to nechat zavrene i pres 100%... ale k cemu a co tam vlastne najdu

    este sem to nikdy neotevrel ;-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    _DOMINIK_: a tady dobrej guide
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MATEEJ: tady máš pěknej rychlej draft guide
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WIRUSS: huh co? jasně, chvíli stála dvojka za hovno kvůli omathovi, ale teď už je zas docela v pohodě.

    ACHERON: draftit, pokud to trochu umíš :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ACHERON: tak jak většinou postavit budget deck a postupně dělat rare karty :-) Jen bych nyní asi neinvestoval do STD, ten formát je tak špatnej, že už ho nemá cenu hrát ani zadarmo (nadsázka), takže spíše něco na historic...

    Jinak dlouho tu nepsal nikdo kódy, tohle je na 7 boo:
    TryKaladesh
    playzendikar
    playM21
    (playikoria myslím taky stále funguje)
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    mam dotaz : na více než rok jsem byl mimo arenu a ted jsem to chtel zkusit, jenze jaksi logicky nejsou karty a par nahodnejch x šmeček jako cena utechy mi fakt nepomuze - taknbud kazdej den syslit z nuly pul roku neco hratelnyho nebo jen drafty kdyz zrovna nejsou placeny nebo jak se to dela? :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    PANKAAC: Muzes zacastit potvoru za mutate cost s tim ze cilis jinou non-human bytost co ovladas.
    Bytosti se pak spoji s tim ze vyberes zda ta co castis/mutujes bude “navrchu” nebo “vespod”
    Kdyz navrchu tak vysledna bytost ma p/t a manacost te cos prave namutoval a vlastnosti obou (resp. Vsech co uz jsou namutovane)
    Kdyz vespod tak potvore zustanou staty a cost co uz mela a jen ziska vlastnosti te nove primutovane

    Pokud pred dokoncenum mutate procesu prijdes o cil kam mutujes - potvora prijde na boatd jakobys ji castil normalne
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    vysvětlí mi tu někdo jednoduše jak funguje mutate? ptže z toho sem vždyckky uuplně mimo a fakt ty funkci nerozumim.
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: okurkova sezona mezi edicema:)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Když už se nebanuje na standartu, tak je tu docela nuda co? :-D
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Pro fanoušky : european highlander bans 15.11. platnost, treasure Cruise, tolarian academy, secret lair X the walking death....
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HEERO: Ano, dostaneš hned všechny extra odměny až do levelu, na kterém jsi.

    Při opožděném pořizování mastery passu může problém jen tehdy, pokud jsi i se samotným hraním začal pozdě, třeba 1 měsíc před konec sezony dotyčného setu. Pak už nevygrinduješ dostatečně vysoký level na to, aby se ti to vyplatilo. Ale pokud hraješ a leveluješ od začátku ZNR, tak jsi v pohodě.
    HEERO
    HEERO --- ---
    když si zaplatím mastery pass, dostanu ty odměny zpětně? já si na to teď poprvé vydělal skrze drafty. Ač mi to moc nejde, dneska jsem poprvé uhrál 5 winů...
    JEENA
    JEENA --- ---
    Full spoiler kdyžtak:
    Commander Legends | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/card-image-gallery/commander-legends
    JEENA
    JEENA --- ---
    ICARUS: Jako asi jo, ale takhle je to pěkný třeba s o-ringem nebo swordama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam