• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: fledgling ani aspirant mi neprijdou srovnatelny. mozna jen plasim a ten utok bude tak dramaticka podminka, ze to bude k hovnu, ale v minulym setu mi takhle uplne stejne vadil Scute Swarm, kterej mi prisel taky uplne postizenej
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Napadl mě jank s tímhle berserkerem a levnejma dragonama, kterejch teda obecně moc není, nicméně v současném standardu jsou hned dva, Gadrak a Sprite Dragon.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Přijde mi to méně silné než Fearless Fledgling nebo Inspiring Aspirant, ty se dokážou rychleji a snadněji dostat mimo range zabití, podobně u Drany nebo Zagrase je větší pravděpodobnost, že si zaútočí víckrát, než u tohohle berserkera.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MATHES: v limited je to rare a opet, umira na skoro cokoliv, musi zautocit, abys ho mohl aktivovat a i kdyz se ti to povede, tak ten drak neni zadna lace, takze secteno podtrzenou to fakt neni zadna extra bomba... nerikam, ze je to spatna karta, naopak, je velmi fajn, ale rozhodne to neni op zlo v konkurenci power levelu soucasnejch rare, kdyz to srovnam treba s bohama nebo walkerama tak je to az trapne fer:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    STRANGERD: v limited docela snadno.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MATHES: úplně nevím, jestli agresivní potvora co umírá na shock a potřebuje zaútočit a zaplatit 5 many, aby vyrobila vanilla potvoru, dokáže "utéct se hrou" - to jedine v komplet top deck módu a tam mi to přijde úplně ok, protože v tu chvíli můžeš taky rovnou topdecknout nějakej 5+ drop... Proto mě tvůj názor překvapuje, pác já tohle naopak vnímám jako dobrej design, kde dáváš agresivním deckun alespoň nějakou lategame, byt ne úplně skvělou - srovnej si to s boomatem, to bylo Imo fakt zlo.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SKUNK23: tyhle two dropy, co dokazou "odejit se hrou" nevidam moc rad
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Je pár výjimek...
    ASYD
    ASYD --- ---
    (re-)equip muzes delat jen ve svem kole v hlavni fazi
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ASYD: Díky, před chvílí mi totiž štípli popelavého fénixe s embercleave a dojela jsem na to.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Aury
    ASYD
    ASYD --- ---
    Pokud myslis s equipmentem tak ano.
    Stejne tak pripadne auty co na bytosti jsou tak i nadale patri tomu kdo je na bytost seslal
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    malý dotaz, pokud mi protivník modrým instantem štípne bytost s artefaktem, můžu dát pořád artefakt jiné své bytosti?
    HEERO
    HEERO --- ---
    Righteous-Valkyrie-216x269
    HEERO
    HEERO --- ---
    The-Bloodsky-Massacre-216x280
    ROOLO
    ROOLO --- ---
    Hola, tusis jestli se někde daji koupit boostry/boxy za crypto?
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    arena: umara mystic s infuriate a unleash fury. Uutok mantou za 15. Win 4. kolo na standart no problem zatm se s tim dekem plaacam v diamond t1
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    V0IT: Me gusta!
    V0IT
    V0IT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam