• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    ASYD: to je nějakej novej způsob mluvy? Regulérně to nejde poslouchat, takže obsah nedokážu posoudit :D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: zrovna jsem se chystal na to, že to sem dám... ;-) Konzistentní je to docela dost narozdíl od podobných comb...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Broken to je, ale pořád mi to přijde málo konzistentní.
    ASYD
    ASYD --- ---
    MTG Modern ▷ My Kaldheim COMBO Deck will BREAK Modern! ◁【KHD】Tibalt's Trickery Cascade
    http://www.youtube.com/watch?v=kayGZESb39g
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    WRATA: smtunej příběh :/
    ASYD
    ASYD --- ---
    WRATA: a na XMage / Cocatrice
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: HARDY: Bohuzel ani jedno z toho se nestane. Jakmile mas 0 zivotu tak prohravas hru a vsechny tvoje permanenty jsou vyrazeny ze hry. Sengir tedy na stack neda nic.

    Sengir, the Dark Baron (Commander Legends) - Gatherer - Magic: The Gathering
    https://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=497669

    If you and another player lose the game at the same time, the third ability won’t resolve in time to save you.
    WRATA
    WRATA --- ---
    FRANZIMOORE: Na arene MP Brawl hrat nelze, pouze na MTGO
    MATHES
    MATHES --- ---
    HARDY: ne, neni to spravne
    NECRO_BUTCHER: co se realne stane

    1. bytosti utoci
    2. vyhodnoti se dmg - oba hraci jsou pod 0 zivoty
    3. na stack jde triggered abilita
    4. nez se triggered abilita vyhodnoti, checknou se stated based actions. hra vidi, ze hrac B a C maji 0 zivotu - oba umiraji.
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    Mám dotaz k Brawl modu- chtěli bychom si s kamarádama pro prdel zahrát multiplayer (na stránkách Wizardů se píše, že lze hrát ve 2-6 hráčích).
    V Aréně ale nejsem schopen přijít na to, jak multiplayer spustit.
    Takže dotazy mám vlastně dva:

    Je možné, že multiplayer platí jen pro paper verzi?
    Jestli ne, jak to spustit?

    Díky :)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    HARDY: imho jestliže oba hráči prohráli v jeden okamžik tak se sengir už netrigne.. , ale judge nejsem a docela mě zajímá co na to ostaní .. :-D
    HARDY
    HARDY --- ---
    Můžu jedu k pravidlům, jestli jsme situaci vyhodnotili správně? Commander, ve hře jsou tři hráči v pořadí A>B>C. Aktivní hráč A vysílá dva útoky, které oba hráče B a C dostávají pod nulu. Hráč B nemá reakci, hráč C má na stole Sengir, the Dark Baron, který říká, že když oponent prohraje hru, tak dostane tolik životů, s kolika ten oponent začínal kolo. Vyhodnotil jsem to tak, že proběhne fáze zranění, priorita se vrací k hráči A, takže se kontrolují state based akce. V ten moment hra zároveň zjistí, že hráči B a C prohrávají hru. Prohra trigne Sengirovu abilitu, která jde na stack, nikdo nereaguje, hráč C získá životy, hra znovu zkontroluje state based akce, tentokrát nic nenajde a pokračuje se druhou main fází hráče A. Je to tak správně? Jestli tomu rozumím správně, tak by ani nerozhodovalo pořadí hráčů, takže by bylo jedno, kdyby seděli v pořadí A>C>B.
    Co mi na mém výkladu hapruje je to, že ta trignutá abilita by měla jít na stack, takže se znovu předávají priority, a tudíž se znovu kontrolují state base akce a hráč C by měl prohrát před resolvnutím té trignuté ability.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    RASTASHAMAN: takže sedmý, protože chybí Mage's Contest ;-)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    WENOUSH: tibalt's trickery, Red elemental blast, pyroblast, molten influence, burnout, Artifact blast.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Tohle je pěkný

    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    RASTASHAMAN: čtvrtý
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Což nic nemění na tom, že ho zahrát můžeš. Třetí rudý counter použitelný...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JEENA: ten raz dva tři mill tam je asi proto, aby člověk nemohl ve druhém kole vytahnout Ulamoga nebo Ugina. Sem zvedavej, jestli se tohle opatření ukáže být dostatečné. :-) Skoro bych se vsadil, že nějaký broken combo přehlídli.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Po modrym exilování artefaktů a potvor přichází červenej hard counter.

    ASYD
    ASYD --- ---
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    CYBERWOLF: Chcipam :D Oni jsou bozi :D
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    zazpíváme si...
    Nanowar Of Steel - The Giant's Amulet (Magic the Gathering Kaldheim preview)
    https://www.youtube.com/watch?v=gH3Mruz94LE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam