• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    JEENA: Zda se ze ano
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Za mě bude mít kupu counteru ale lízat budeš po 1.. Stejně ti tam soupeř plácne Hullbreachera a je to ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Mimochodem, u toho Ascendant Spirita ( ASYD: ) jde ta poslední abilita používat vícekrát a "stackuje se" - tzn. za každý použití dostane další cukry a DALŠÍ trigger, takže bude lízat víc.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Ted vyjdou snow basici v Kaldheimu
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: i student of warfare se hral a hexdrinker by se na standardu hral taky, ale ten pro jistotu vysel na modern:)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: Když už tak spíše na Pioneeru, jen si nejsem jist zda vyjdou i Snow basicy, aby platili (ale myslím si, že ano)

    AGENTCOOPER: MATHES: Tak on Figure of Destiny se docela hrával... Ano tohle je trochu více omezeno díky snow, ale zase je to spirit v základu...

    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    V0IT: ale kdybys ho hrál později a platil 4, nedostal by flying.
    V0IT
    V0IT --- ---
    AGENTCOOPER: nebylo by jednodussi tomu propašovat changeling?:)

    WRATA
    WRATA --- ---
    AGENTCOOPER: V Bant spirits na modernu/historic mas tak 2-3 basic landy a Wanderer je porad lepsi one drop.
    MATHES
    MATHES --- ---
    a co si pamatuju, tak tyhle "must kill" one dropy byvaj vetsinou dost v pohode, protoze pokud ti to souper nezabije jednomanovym zabijenim, tak tam obycejne mas alespon nejakou tempo value
    MATHES
    MATHES --- ---
    AGENTCOOPER: ne, je to 1/1 v prvnim, kterou muzes od 2. kola hlidat rusenim a eot foukat:)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Highlander. Možná duel edh? 3. abilita lze opakovat donekonečna...
    ASYD
    ASYD --- ---
    rekl bych ze jo, kor s nulovou opportunity cost pro snow basicy
    ASYD
    ASYD --- ---
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Surtland Frozenflame
    ~ enters the battlefield tapped.
    T: Add R
    2UUR, T, sacrifice ~: Scry 2, then ~ deals 2 damage to each creature. Activate this ability only any time you could cast a sorcery.

    Karfell Port
    ~ enters the battlefield tapped.
    T: Add U.
    3UBB, T, sacrifice ~: Mill four cards, then return a creature card from your graveyard to battlefield tapped.





    JEENA
    JEENA --- ---


    Ten bílej název na bílym podkladu se čte divně, ale jinak fajn karta
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    FRANZIMOORE: Taky mi to ze začátku dělalo problémy, ono když si pustíš starší videa tak mluví celkem normálně, ale tohle se časem stalo jedním z jeho poznávacích znaků ;-). JE to extra nahuštěné a zjistil jsem, že to docela i dost lidem vyhovuje. Pro mě je to snad jediný MTG "streamer", kde občas musím pauznout a vrátit se zpět, aby vlastně pochopil co chtěl...
    ASYD
    ASYD --- ---
    FRANZIMOORE: Jj to je tedka hodne in
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JEENA: Já s EDH moc zkušeností nemám, ale tenhle mi přijde zábavnej.

    Kardur-Doomscourge-DE

    Kardur Doomscourge 2BR
    Legendary Creature - Demon Berserker
    When Kardur Doomscourge enters the battlefield, until your next turn, creatures your opponents control attack each combat if able and attack a player other than you if able.
    Whenever an attacking creature dies, each opponent loses 1 life and you gain 1 life.
    4/3
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    ASYD: to je nějakej novej způsob mluvy? Regulérně to nejde poslouchat, takže obsah nedokážu posoudit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam