• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ZURG
    ZURG --- ---
    ASYD: Nezdá se vám to trochu přesílený? Nebo obecně ta foretell mechanika?

    Třeba tady to můžu zahrát normálně za 5 cmc, a nebo za 2+3... tak to už je úplně ta stejná cena.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    ASYD: tak z tohohle mam fakt radost, asi si zas zahraju standard:)
    ASYD
    ASYD --- ---
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    KUTAS: Taky mám doma nějaký vulcanic islandy a další karty ze trojky.. asi to spíš pořádně zalaminuju a nechám to ještě lár desítek let zrát :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    jinak si myslim, ze uspech areny neohrozuje eternal mtg segment (vintage, legacy, edh), naopak ho spis podporuje, takze o budoucnost papiroveho magicu si nedelam starosti
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    KUTAS: pokud nutne nepotrebujes hotovost na vynosnejsi investice, tak si myslim, ze se z dlouhodobeho hlediska vyplati karty, ktere jsou na reserved listu, drzet, jako ostatne vsechny sberatelske predmety
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    PLOMBDENTIST: to je jak s bitcoinem... zrovna jsem teď přemýšlel, že bych se na Tebe obrátil s radou, jak ty moje prodat. Sice těch pár tisíc mě z toho nevytrhne, ale nějak mi přijde škoda, aby ležely ve skříni, když pořádně ty jednokarťáky nehraju, kvalita balíčků jako takových klesá (dávám do nich karty jen z draftů, nic nekupuju, protože to nemá smysl) a vlastně to pro moje hraní nemá vůbec hodnotu. Navíc s nástupem Areny nějak nevidím tu papírovou budoucnost, i když to se zvyšující se cenou moc nevypadá.
    Mám asi 4-6ks různých a myslím, že ne ty nejdražší edice.

    Takže obecný dotaz drželi byste je? Nebo to jednou nechám zarámovat a dám to do trezoru jako součást dědictví? :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Tak nam zase zdrazily dualy
    JEENA
    JEENA --- ---


    Tohle je podle mě subtly docela dobrý. Člověk to schová do foretellu a ve správnej moment má mind rot/divinaci.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---


    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Minimalne UW controly to parkrat hrat budou
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Ty jo tohle by i mohlo vidět hru v dalších formátech...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MAKROBIJEC: No, když je to modrý nebo bílý, tak si chvilku říkám, že by to mohlo mít místo v kontrolu nebo v Azorius flyers, ale obvykle mě to přejde. Fungujou jen v millu, ten z těch tří možností bejvá nejrychlejší. I to kombo ox+pluh je imho nejistý.
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    MATEEJ: To mi připomíná, že na začátku každého limited formátu mám 0/4 a 0/6 ox bejky za docela dobrý karty. Trpíte tím někdo taky, nebo je to jenom nějaká moje pseudoúchylka? - tady to bude ještě horší, protože pro něj existuje uncommon "payoff" :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATEEJ: a ještě jsem zapomněl na runy a legendárky.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Mně se líbí tahle limited mikrosynergie:

    colossalplow

    giantox1
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SKUNK23: Do jednoho křídla krumpáč, do druhého sekeru, na hlavu pořádnou helmu a jedem.
    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---
    Ten bude svistet na limited asi slusne.

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HEERO: Vedle Gargarotha je slabej.
    HEERO
    HEERO --- ---
    _DOMINIK_: co Battle Mammoth ?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    HEERO: me prijde, ze celkem hezky karty dostalo monoG. uz ted to je tier1 - 1.5 deck, a ted to dostane (ocekavam snow provedeni) +1/0 indestructible fight spell za 1 a pak se mi hlavne libi ten value troll za GGG (4/4, kdyz umre, vylepsi land, a dokonce muze znovu prijit jako bytost). plus jeste mozna vorinclex a ten 2/2 snow 'mana-elf' za 2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam