• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    MATEEJ: no jako je to strašná nuda na to narazit..
    Haha super máš Ugina má druhé maně, to si frajer.. většinou dávám insta fold a je hotovo.. :/
    Jsem zvědav kdy se to zabanuje
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD: Ale jo tady to vidíš - https://youtu.be/eFngFyZ4S1Y a jako vytočila si to dobře, ale nebylo to platné ;-)

    MATEEJ: tak ona většina těchto HS random mechanik moc k MTG nepatří a měli by se minimalizovat...
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: by me zajimalo estli to nekdo nekdy vubec zahraje na souperovo kouzlo
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Imho vezmou v úvahu, že v rámci MtG jako e-sportu jsou hry s Tibalt's Trickery dost bídná, ve smyslu nudná, podívaná. A dost to potápí i další důležitou roli Mtg jako e-sportu - prezentovat MtG jako pestrou a zábavnou hru, která není založená jen na štěstí. Skoro bych si tipnul, že to dostane ban ještě před prvním turnajem.

    (A zase se člověk musí ptát - to je to fakt nenapadlo, že counterováním vlastního kouzla dojde k podobnému kombu? Nebo je to napadlo, ale nechtěli tam přidávat, že to counterované kouzlo musí být soupeřovo, protože už tak to má strašně dlouhej text?)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ROBIN_SNNS: Jo je to nepříjemné a je toho hromada, ale proti X deckům to nemá dobrý matchup, takže ono se to i uklidní (trochu více se bojí modernu, kde je to fakt docela stabilní), navíc třeba na historicu, se mi už několikrát stalo, že jsem s RG aggrem stejně porazil Ulamoga ve druhém...
    DRUI
    DRUI --- ---
    ROBIN_SNNS: Welcome to new standart...
    60% Winrate Jank - Let's Get Tibalt's Trickery BANNED - Kaldheim Bo1 Standard | MTG Arena
    https://www.youtube.com/watch?v=p9i90LTHihw
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    A bylo zas veselo na starém bělidle..
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Tak tohle mě naštavalo: Koma, cosmos serpent vyvolaný v druhém kole. Jak? Stonecoil serpent za nula, counternutý instantem Tibalt's Trickery.
    KARMA
    KARMA --- ---
    Ahoj, včera jsem si přines domů bundle Kaldheimu a 1 set booster a docela spokojenost, kromě krásný kostičky jsem tam měl pár mythiců (Burning-Pure Demon, Esika) a hlavně dobrej rarek (2x Mystic Reflection, Tergrid), tak jsem z toho zplácal takovej Sultai a už se těším, až ho vyzkouším. Vždy, když vyjde nová edice, kupuju bundle, vždy se z toho dá něco postavit a dost mi přijdou výhodný poslední dobou ty set boostery, koupím jich vždy několik a vždy se tam něco dobrýho najde.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    MATHES: no.. ten doomskar jsem vzal jako prvni karty z novy edice a chvili nakej control foretell hral. moc dlouho mi to nevydrzelo
    stejne se tam hraje skyclave, zkousela se cosima, niko.. me prisla zajimava sigrid. a dalsi posuny od controlu do midrange. tak jsem se na to uplne vybod, vyhodil foretell a wrata, nacpal tam 4 archony proti vsem tem aggrum co ted dost hrajou a pro sweet synergie s niko, a nejaky enchaky s moznosti bounce.. docela hezky to funguje
    niko navic hezky funguje prave se skyclave a giant killerem, najednou ma ten +1 efekt slusny vyuziti

    ale sem s nejakym zajimavym control listem! vsechny karty na to mam, rad zkusim
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Já jedu tenhle Izzet Control, přijde mi to zatím opravdu silný.
    Izzet Control - Quentin Leroy @ mtgtop8.com
    https://www.mtgtop8.com/event?e=29066&d=428984&f=ST
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja chci zkouset uw fortell control, uz od chvile co jsem videl ve spoileru 1u hard counter a 1ww wratha:D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jeste chci splacat nejakej jund a vyzkouset Valki, Goldspan dragon a Vorinclex
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ASYD: jo, vzdycky kdyz vidim ten druhej / treti mulligan tak je to jasny..
    hodne debilni deck.. a prijde mi ze se to uspesne rozsiruje :/ tak snad prijde ban

    ja ted jedu tohle.. zatim mi to prijde zabavny a docela funguje. chtel jsem si hlavne zkusit novy karty - Sigrid, Cosima, Niko PW
    se Sigrid se daj delat cool triky :)

    Yorion, Sky Nomad (IKO) 232
    2 Giant Killer (ELD) 14
    4 Charming Prince (ELD) 8
    4 Negate (RIX) 44
    4 Glass Casket (ELD) 15
    4 Omen of the Sea (THB) 58
    2 The Birth of Meletis (THB) 5
    4 Niko Aris (KHM) 225
    4 Cosima, God of the Voyage (KHM) 50
    1 Reidane, God of the Worthy (KHM) 21
    2 Sigrid, God-Favored (KHM) 29
    4 Skyclave Apparition (ZNR) 39
    2 Felidar Retreat (ZNR) 16
    4 Archon of Sun's Grace (THB) 3
    4 Elspeth Conquers Death (THB) 13
    3 Yorion, Sky Nomad (IKO) 232
    2 Sea Gate Restoration (ZNR) 76
    3 Emeria's Call (ZNR) 12

    7 Plains
    5 Island
    4 Fabled Passage (ELD) 244
    4 Hengegate Pathway (KHM) 260
    2 Evolving Wilds (IKO) 247
    1 Castle Ardenvale (ELD) 238
    4 Temple of Enlightenment (THB) 246
    ASYD
    ASYD --- ---
    tru dat
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ASYD: tibalt counter "kolo stesti"? :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    they finally did it.
    uz je na standardu karta kterou kdyz uvidim tak instascoop
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KHM Limited Bucket List

    Crew a [[Colossal Plow]] with an [[Giant Ox]]

    [[Divine Gambit]] a mythic bomb into another mythic

    Draft two of the same god, have the god and their backside on the fiel at the same time (Bonus points if you equip the god with their weapon)

    Enchant a land with a rune to draw a card, then later turn the land into a creature with [[Avalanche Caller]] to stil get the rune's effect

    Scry 5 with [[Graven Lore]] (Bonus points if you Scry 7 because your opponent has [[Reidane, God of the Worthy]])

    Tap down [[Valki, God of Lies]] with [[Icebind Pillar]]

    Counter [[Saw It Coming]] with another [[Saw It Coming]]

    Exile [[Koma, Cosmos Serpent]] with [[Feed the Serpent]]

    Use [[Poison the Cup]] to kill [[Fynn, the Fangbearer]]

    Have [[Arni Brokenbow]] fight a troll and survive (Bonus points if you use [[Arni Slays the Troll]])

    Block with [[Craven Hulk]] and a goat together

    [[Squash]] a troll in response to your opponent using the troll and a fight spell to kill a human

    Have [[Maskwood Nexus]] and three creatures in play, then cast [[Basalt Ravager]], so that it deals 4 damage and has the creature type Kavu

    [[Provoke the Troll]] on a troll for lethal

    Kill someone with Poison

    Use [[In Search of Greatness]] to put [[Toski, Bearer of Secrets]] off a [[Sarulf, Realm Eater]] into play

    Target [[Harald, King of Skemfar]] with [[King Harald's Revenge]]

    Use [[King Narfi's Betrayal]] to cast your opponent's [[Narfi, Betrayer King]]

    Have a [[Runed Crown]] with four or more runes on it (Bonus points for all five different runes)

    Use [[Gnottvold Slumbermound]] to destroy a forest enchanted by an [[Old-Growth Troll]]

    Activate [[The Wold Tree]]'s last ability

    Copy [[Shepherd of the Cosmos]] with [[Littjara Mirrorlake]], reclaim the Mirrorlake, then repeat.

    Control [[Rally the Ranks]] and [[Maskwood Nexus]], giving all your creatures +1/+1.

    Use [[Moritte of the Frost]] to copy [[Ascendant Spirit]] and skip the first two upgrade step because they are already an angel

    Have [[Reflections of Littjara]] on Human or Wizard and play [[Inga Rune-Eyes]], sac the copy to the legend rule and draw three cards
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: taky se mi to líbí. ty archetypy nejsou tak strašně nalinkovaný jako v Zendikaru, každej barevnej pár má vlastně dva (plus splash) a ty U pay-offs nejsou tak silný. A složitý to je dost, u WAR lidi brečeli, že 36 PWs se static abilitama je moc složitý a tady máš 20 ság, skoro každá se třema abilitama, to je imo ještě komplexnější.
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: Ja zatim jeden draft - izzet control a moc me to bavi
    Slozita sada, snow vsude a foretell vsude
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: Na limited to zadna bomba nebude, no

    Na to jak zasadni je v lore tak je slabej, no

    Na dvojce je ale zcela vporadku
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: V draftu mě teda Harald zklamal. Co taky může člověk čekat od elfa. Navíc od elfa, co se tváří jako král, ale je to je upocená uncommonová legenda. Pathetic.
    ASYD
    ASYD --- ---
    tohle sem dopoledne sesmolil na prvni dobrou a docela to facha

    Deck
    4 Tajuru Blightblade (ZNR) 208
    7 Forest (SLD) 108
    4 Elvish Warmaster (KHM) 167
    5 Snow-Covered Swamp (KHM) 280
    5 Snow-Covered Forest (KHM) 284
    2 Wildborn Preserver (ELD) 182
    3 Woodland Mystic (M20) 344
    1 Swamp (RTR) 260
    3 Twinblade Assassins (M21) 226
    3 Swamp (SLD) 105
    4 Raise the Draugr (KHM) 105
    4 Bloodchief's Thirst (ZNR) 94
    2 Hagra Mauling (ZNR) 106
    1 Temple of Malady (M21) 253
    1 Skemfar Avenger (KHM) 109
    2 Boreal Outrider (KHM) 163
    2 Harald, King of Skemfar (KHM) 212
    2 Canopy Tactician (KHM) 378
    2 Harald Unites the Elves (KHM) 213
    2 Tyvar Kell (KHM) 198
    1 Swamp (XLN) 270
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam