• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: Holly Moly to je prece Gart Jedno Oko!!!
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    ASYD: pokus o oldschool feeling na modernu
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    V0IT: i ja bych se postavil do fronty na blueprinty :D diky
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    V0IT: taky prosim o podklady!
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    V0IT: taky bych měl zájem :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    V0IT: poslal bys mi prosim plan? :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ICARUS: Realne nemas moc kde. Potrebujes 12 Tron, 4 Eldrazi Temply a minimalne tri Wastes proti deckum co hrajou Blood Moon nebo Field of Ruin. Pak mas par utility landu ktery se hrajou, s vyjimkou Blast Zone, vetsinou po jednom coz je Caverna, Scavenger Grounds a Ghost Quarter/Tectonic Edge. Ses na 24 a ten prostor tam proste neni
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WRATA: A nemůže e-tron prostě víc hrát painlandy třeba? Případně, neexistuje nějaký mana stone co kontinuálně filtruje manu?
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Jasne, hituje to par karet okolo, ale zabiji to celej jeden deck. Klasickej Tron to zpomali ale ten na to ma obranu v sidu. Jediny co me napada jak tohle poresit je ze se bude muset upravit manabaze aby se dalo hrat vice Cavern/Blast Zone. Jenze ty zeme uz jsou takhle neuveritelne natazeny :/
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    WRATA: no tak ono to funguje na force, suspend atd...
    WRATA
    WRATA --- ---
    YETTY: Hmm, E-Tron diky tomuhle bude dead deck....
    YETTY
    YETTY --- ---
    V0IT
    V0IT --- ---
    povedlo se mi zkreslit a vytisknout vlastní design krabičky na EDH deck + kostky. Kdo by měl zájem, můžu poskytnout podklady:)

    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Tohle se mi docela zamlouvá, fajn, je že to obejde kalich či preláta (leč to chce deck) jen škoda, že to není instant, ale pak by to na tunu věcí bylo lepší, než Pathy...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JEENA: Aha, to jsem nevěděl (nicméně ten novej tam stejně není, asi je bugnutej).

    Ale je zajímavý, jak Giancola i Shuler kreslí pořád jeden ostrov, jenom z různých stran:

    island artist:shuler unique:prints · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/search?q=island+artist%3Ashuler+unique%3Aprints&unique=cards&as=grid&order=name
    JEENA
    JEENA --- ---
    MATEEJ: Při těhle searchích musíš dole zaklikávat show all prints, jinak ti to, myslím, vyhodí jen poslední print karty, co splňuje ty kritéria. Toto mi ukazuje všechny ostrovy, co nakreslil:

    island artist:giancola unique:prints · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/search?q=island+artist%3Agiancola+unique%3Aprints&unique=cards&as=grid&order=name
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JEENA: Hm, asi bude nějakej rozbitej, tohle ho nenajde: https://scryfall.com/search?as=grid&order=name&q=island+artist%3AGiancola a tady ho to taky neukazuje (ostatní země tam jsou obě dvě s příslušným číslem)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam