• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    YETTY: unika mi vtip flavoru, nekdo to chytl?
    YETTY
    YETTY --- ---
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ahoj, hraje se v nekde v Praze multiplayer EDH? Náhodou jsem narazil na docela pěkný edh yt channel a celkem me nalákalo vrátit k mtg.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    YETTY: nikdy jsem moc nechapal co je na fy kartě nakresleny až teď koukam, že ten ženský anděl ma místo hlavy obří zářící pansky přirození... tak jsem z toho jelen ještě víc..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: netusim, ale obecne si myslim, ze ruseni bytosti je lepsi na limited a nebytosti na constucted.

    pridani pw k bytostem se toho o tolik moc nemeni navic memory lapse je jen tempo.

    jasne memory lapse v prvnim kole na hieracha neni spatna, ale je to tak supr, ze by sis kvuli tomu chtel dat mulligan do 5 karet?

    priznam se, ze nevim jestli jo, nebo ne. klonim se spis k ne, ale jistej si nejsem.
    YETTY
    YETTY --- ---
    Má oblíbená EDH potvora :)
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: Hele nebyl jsi podobně rezervovaný u Force of Negation? ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: odpoved na jinou otazku nez se ptam:)

    kdyby to bylo na jakejkoliv spell, tak skacu na hypetrain a souhlasim, ze je to supr, ale jsou decky, ktery tech bytosti fakt jako moc nehrajou a tohle bude za 2UU 3/3 flash flying coz jako je cool, ale nic dramatickyho
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Proti fieldu kde je counterspell? 4 v mainu
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: kolik bytosti bude clovek hrat s Veil of summer jako backup?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Cryptic jde obejit pres Veil of Summer, tohle ne
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: nevidel jsem list, ale toho ruseni "zdarma" uz neni zas tak malo abych nutne musel hrat tohle. Jasne, kdyz to hard castim, tak je to o dost lepsi, ale neni tou dobou uz cryptic command lepsi?
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: V monoU tempu s tim nebude nejmensi problem
    WRATA
    WRATA --- ---
    WIRUSS: Nechas dredge odemlit a pak mu v reakci na triggery podstrcis tohle? Za me dost v pohode. Navic s tema novejma reanimacnima spellama taky dobry. A kdyby nahoud nekdy prisla podobna picovina jako hogaak tak uz na to mas reseni
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: tady ten evoke smrdi to jo, ale cena vykon hodne v pohode.

    WRATA: ja si nejsem uplne jistej, ale 2 karty za memory lapse na creature pw spell mi neprijde tak insane must have playset.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES: hele ty čísla jsou relevantní o tom žádná, ale ta schopnost, je nic moc, jako umím si to představit, že to použiju, ale dávat za to kartu navíc? to moc ne...
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Je to ok, na silu modryho samo nema
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WIRUSS: Damn! Jen pár písmenek chybí!:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WIRUSS: hele ja nevim, ale neni 3/4 flash reach za 1gg vlastne dost v pohode?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam