• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    no o těch horkých kandidátech jsme se už bavili viz třeba - https://www.youtube.com/watch?v=Fsg_IVBGDRE

    Spíše se možná i trochu bojím co to udělá na Pauperu, jelikož Affinita dostala brutální boost, něco dostal i Tron a UB/UR Faeries taky dostaly nový matroš už nyní je to formát primárně o 4 decích což se nyní jen podtrhne...
    JEENA
    JEENA --- ---
    Full spoiler:

    Modern Horizons 2 | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/card-image-gallery/modern-horizons-2?spoiler4

    Tak co, jak se vám to líbí? Nějaký horký kandidáti na rozbíjení modernu, ať už zjevné, nebo sleepers? Něco, co vám tam naopak trochu chybí, jako mě Price of Progress :D ?
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    NECRO_BUTCHER: boze prosim jenom to ne
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    KUTAS: nebo mythic na 0, aby to byla pořádná orinithopter.. :-), to by byl paradise.. :-D
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    KUTAS: Paradase je na to tom to, že to dává jakoukoliv barvu ne? ;-) Za mě název fajn, jen mě udivuje, že to dali do pauperu, Tron to bude mít zase lehčí...

    Jinak aby toho modrá neměla málo...

    KUTAS
    KUTAS --- ---
    PLOMBDENTIST: hlavně by pak měl být za 1... takhle to není úplně "Paradise" :)
    JEENA
    JEENA --- ---
    PLOMBDENTIST: Trochu no, je to dost takový ham fisted. Paradise Thopter by podle mě fungovalo líp třeba. Ale jinak jako karta se mi líbí :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    JEENA: nezda se vam, ze nazev tehle karty znaci cire zoufalstvi a nedostatek fantazie?
    JEENA
    JEENA --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ICARUS: No 3/3 s DS za 5, který střelí to mi nepřijde nic super, zvláště když to porovnáš...

    ICARUS
    ICARUS --- ---
    WIRUSS: mě to přijde dobrý, může to být 2 for 2 nebo i líp, když to vyjde.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    DEMENCE: No to je na tom asi nejsmutnější...
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    WIRUSS: aspoň že to nemá flash....
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Možná bych tuto kartu shrnul tím, "Ještě horší, než jsme čekali" ;-)

    REGIS
    REGIS --- ---
    OT ale hledám nějaké spřízněné duše na hraní Flesh & Blood TCG. Dal jsem žádost o diskusi, protože mě zajímá jestli to někdo na nyxu hraje, tak pokud by se našli lidi, tak dejte palec a potkáme se tam, díky - [REGIS @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade] . Konec OT
    V0IT
    V0IT --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    Tohle mi na prvních pár přečtení přijde docela insane. Trošku restriktivní manacost, ale dobrý tělo, pseudo unblockable, graveyard hate a ještě value.

    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    DOOMGUY: ja hrajem v dvoch skupinkach, ktore hraju velmi sporadicky, takze kludne som za zalozenie tretej, skusal som aj predtym cez nyx, sluby padli, ale skutek utekl :) ak sa najdeme 4ja, som za to dat, kludne mozem az 1x tyzdne :P

    inak powerlevel bez obmedzenia :) (a la commander zone :)) nech to ma win condiciu, nie je to uplny freeze deck (posledna nedohrana 3,5h hra kvoli balicku jedneho hraca nasrala)
    V0IT
    V0IT --- ---
    WRATA: spíš tohle.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam