• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    HEERO
    HEERO --- ---
    dotaz: když se zahraje show and tell a oba vyhodí na stůl creaturu co má triggered abilitu "when enters the battlefield", jak to jde na stack? první jde na stack aktivního hráče? tedy toho co hrál show and tell?
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    MATHES: je to z prevka...
    MATHES
    MATHES --- ---
    TONY_TAIL: failure, ale jestli je to kod z prevka, tak je mozna jeste zivej
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Tady kod do Areny: 27E37-5737F-354B5-0B55C-CBA2C
    MATHES
    MATHES --- ---
    SKUNK23: digitalni RNG v MTG...

    SKUNK23
    SKUNK23 --- ---



    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    BELIEVER: btw poprvé to bylo s mým čtyřbarevným planeswalker deckem před rokem, kde jsem nakonec skončil takhle:

    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Podruhé v životě mám pocit, že jsem si postavil balíček, který v BO1 poráží komplet celou metu. Vřele doporučuji ho zkusit, jsem s ním v Diamond 2 a kdybych hrál víc, hladce prolezu do mythicu. Ještě to chce odladit mana base, mám tam zbytečně moc červených, ale problémy to nedělá. Je to formát Standard 2022
    Deck
    3 Warlock Class (AFR) 125
    6 Snow-Covered Mountain (KHM) 282
    9 Snow-Covered Swamp (KHM) 280
    4 Blightstep Pathway (KHM) 252
    4 Shambling Ghast (AFR) 119
    4 Valki, God of Lies (KHM) 114
    3 Lolth, Spider Queen (AFR) 112
    4 Kalain, Reclusive Painter (AFR) 225
    3 Blood on the Snow (KHM) 79
    4 Hunt for Specimens (STX) 73
    3 Deadly Dispute (AFR) 94
    4 Plumb the Forbidden (STX) 81
    4 Sedgemoor Witch (STX) 86
    2 Hagra Mauling (ZNR) 106
    2 Agadeem's Awakening (ZNR) 90
    1 Ebondeath, Dracolich (AFR) 100

    Sideboard
    1 Pest Summoning (STX) 211
    1 Necrotic Fumes (STX) 78
    1 Containment Breach (STX) 125
    2 Environmental Sciences (STX) 1
    1 Confront the Past (STX) 67
    1 Mascot Exhibition (STX) 5
    V0IT
    V0IT --- ---
    konečně:)

    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ACHERON: taky se vyplatí sledovat daily deals (krom bezrámečkových karet lze narazit na koupě zlaťáků/drahokamů za zláťáky a slevy na boostery) a denně udělat aspoň 5 vítězství (dá ti 450 zl za vítězství a jednu nejčastěji Uncommon, /R/M kartu)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ACHERON: Tak. Questy se vyplatí rerollovat. Někdo tvrdí, že se vyplatí grindovat Standard eventy nebo challenge, ale na to bych jednak moc nesázel a jednak to vyžaduje mít konkurenceschopný deck.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    vratil jsem se po dobe k arene a mam dotaz: pokud nechci utracet penize, tak jak si mohu nasyslit karty abych si mohl zahrat nejaky slusny deck postaveny na nove edici? daily quest a drafty only?
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Hraju si s Warlock Class, postavil jsem deck kolem Sedgemoor Witch a Plumb The Forbidden, kde překvapivě docela dobře funguje.

    ACHERON
    ACHERON --- ---
    BELIEVER: no jo ale kdo to mohl tušit že by něco takového bylo možné! (by mě zajimalo jak posledni dobou vypada playtesting)
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Když jsme u těch creature types, tak můj další tip na ban je Faceless Haven, protože v kombinaci s Book of Exalted Deeds je to fakt nesmysl.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    MATEEJ: Já jsem to pochopil, jak jsem ten post odeslal, tak jsem se smazal, abych nebyl za blbce :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Dalsi faktor nahody do mtg me docela prudi, byt treba diky Baldur’s Gate vyvolava nova edice dobre vzpominky, tak se mi proste nelibi.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BELIEVER: ono to zabije všechny typy s výjimkou toho zvoleného (tj. changelingove mají "protection")
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    NECRO_BUTCHER: jo tak to je vyborny, tak to abych si krom pytliku kostek a dungeonu přibalil ještě vykladovy slovnik :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam