• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    HARDY
    HARDY --- ---
    Mohl by mi pls někdo vysvětlit, jak budou spolu souviset ty dvě půlky Innistradu? Jestli dává smysl v rámci casual sealed turnaje s kámošema čekat na vydání obou a pak je nějakým způsobem míchat? Třeba aby si každej vybral, z jakých části vezme šest boosterů nebo hrát tři a tři nebo je to úplná kravina je míchat?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Během posledního týdne:

    - se mi resetnul rozdraftovaný quick draft (normálně ho člověk mohl během draftu přerušit a vrátit se k němu třeba za dva dny), ale ok, tady vlastně o nic nešlo
    - u jednoho draftu jsem nemohl dělat změny v decku (naštěstí jsem mu předtím stihl dát finální podobu)
    - prohrál jsem hru, protože Tiger-Tribe Hunter při vyhodnocení ability nepočítá s aktuální power obětované potvory (kvůli tomu jsem zadal žádost o refund draftového entry)
    - plus pár (snad jenom?) vizuálních bugů

    Jako dřív jsem zažil, že se nedalo nalogovat do hry, takže si člověk nezahrál vůbec, ale takovej počet nejrůznějších bugů zároveň jsem ještě nezažil. Ale jak říkáš, je to přece small indie company, takže jim to nemůžeme vyčítat. Jenže pak si přečteš, že "the last year of Magic broke records, more Magic was played and purchased than ever before in its 28-year history, and not just digitally, but physical cards as well." a nasereš se ještě víc.

    State of Design 2021 | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/en/articles/archive/making-magic/state-design-2021-08-16
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: ja to mam rozmrdany posledni tyden. muzu si nadraftit deck, ale do hry se nepripojim.

    #SmallIndieCompany
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Ale také něco pozitivního, tenhle pauper deck mi dělá radost (hlavně proto, že na constructed jsem dost levej).

    1tblh5
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Heh, downtime previously scheduled for this Wednesday, 15:00 UTC has been shifted to this Thursday, 15:00 UTC. Tohle hodili na Twitter před šesti hodinama, info na oficiální statusové stránce https://magicthegatheringarena.statuspage.io/ se neobtěžovali aktualizovat.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    OLA44: Je to rozmrdaný, dej tomu čas.

    Vyjma toho můžou servery být skutečně neohlášeně down, třeba včera se jim v noci US času něco vysralo ještě nad rámec těch bugů, co tam vnesl poslední update, takže je přes den EU času měli nějakou dobu nedostupné (aniž by to bylo někde oficiálně oznámeno).

    Dnes další downtime, pokus o opravu bugů.
    Sep 1, 15:00 - 17:00 UTC
    ⏲️ Deployment estimated at ~2 hours.
    🖥️ Matchmaking downtime expected to start at 15:00 UTC.
    🛠️ Full downtime expected to start at 16:00 UTC.

    Minulý downtime se samozřejmě protáhl minimálně o tři hodiny.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Neměli jste někdo takový problém? Nemůžu se lognout ani na notasu ani mobilem.

    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PREVRACENY: I na této terminačce https://scryfall.com/card/mm3/194/terminate

    All suns must set.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    • three popular mechanics previously seen on Innistrad return

    • a new drawback for creature tokens that lets us create them cheaper

    • a white card that could potentially draw you a card each turn

    • a popular Innistrad card gets reprinted

    • a curse that transforms into a creature

    • two permanents that can double something every turn

    • a mythic cycle with “you may pay [COST] any number of times”

    • a four mana blue aura with “You control enchanted creature.”

    • A popular tournament card in multiple formats gets reprinted with its fifth piece of art.

    • a character from Innistrad once mentioned in a short story finally gets a card in an Innistrad set

    Next, here are some rules text that will be showing up on cards:

    • “If your life total would be reduced to 0 or less,”

    • “This spell costs 1 less to cast for each creature you attacked with this turn.”

    • “As [CARDNAME] enters the battlefield, note your life total.”

    • “put a slime counter on up to one other target creature.”

    • “Creature tokens you control lose all abilities and have base power and toughness 3/3.”

    • “Each instant and sorcery card in your graveyard has”

    • “Instants and sorcery spells you cast cost X less to cast, where X is [CARDNAME]’s power.”

    • “put that many +1/+1 counters on [CARDNAME], then create twice that many 2/2 black Zombie creature tokens”

    • “At the beginning of your end step, if you have exactly 13 life,”

    • “You may cast any number of the copies without paying their mana costs.”

    Finally, here are some creature type lines in the set:

    • Creature – Hippogriff Spirit

    • Creature – Human Soldier Werewolf

    • Creature – Dragon Egg

    • Creature – Leech Horror

    • Creature – Fungus Horror

    • Creature – Plant Horror

    • Creature – Drake Horror

    • Creature – Demon Dog

    • Legendary Creature - Ooze

    • Legendary Creature – Vampire Noble
    ASYD
    ASYD --- ---
    ano
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Ty brďo, věděli jste, že na animate dead je Sun Titan?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ANTALSTASEK: Tak to je jasne, jenze o japonske foily je zajem, o cinske moc ne, minimalne v EU
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ANTALSTASEK: Hlavně to prostě vůbec nepůsobí na první pohled exkluzivně, prostě nějaký obyčejný rérko s hromadou reprintů co je v čínštině, no. Podíval bych se na další drahý karty z té edice v čínštině a podle toho to nějak odhadl.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ANTALSTASEK: Realne bych rekl ze vesmes prd. Cinsky karty chce v eu strasne malo lidi. nicmene zkus to dat na mkmko za nejakej nesmysl jako treba 250€ za playset a treba se nekdo chytne no
    DRUI
    DRUI --- ---
    LOP4TA: beru, diky moc!
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    mam tady jednoho koda:
    15337-21686-A3412-EDFCE-B0BF8
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYRLEM: Proti randoms to jde, ale ne v Direct Challenge. A my chtěli hrát spolu, měli jsme však smolíka.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: Tož doufám, že hotfix bude. A ano, mají to klasicky rozmrdaný, diletanti. To do piče nemají QA?!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Mají to klasicky rozmrdaný, každýmu to funguje jinak. Dneska by měl dropnout ten Jumpstart Historic Horizons a s ním i patch.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    BURKHAR: tak to jo, me slo historic brawl deck normalne stavet, ale hrat jsem s tim fakt nezkousel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam