• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HRADECAK: Jsou to mrdáci non plus ultra. Quick draft se jim dneska oficiálně rozsypal:

    MTG Arena Status - SEP 10 - Quick Draft Unavailable
    https://magicthegatheringarena.statuspage.io/incidents/tc60vpkj2v3s?u=7461qhfpbvkk

    Refund žádej zde: https://mtgarena-support.wizards.com/hc/en-us/requests/new

    vyber Report a Problem in your Event, ne hlášení bugu. Ideální je k tomu mít log, ale lze zažádat i bez logu.
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    HRADECAK: Taky mě to vykoplo z Quickdraftu. Dalo mi to odměnu jako bych dohrál a quick draft se vůbec nezobrazuje. Asi to maj zase pohašený. Jdu napsat na support o refund...
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    Prosím o radu. Dal jsem dnes na aréně draft. A po první hře koukám, že draft pryc. Tak jsem to nadraftoval znova další poplatek za draft pryc a po první hře, jsem zase mimo. Potřetí a zase. A teď už ani nemám Goldy na další. Nemáte někdo zkušenosti co s tím? Nevíte jak to reportovat nebo tak něco?
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: A taky se jich dost v casual hraje a tohle je přesně hospodskej generál, ale to je dle mého tak vše :-)

    Co je docela pěkné je tohle, ale jestli se to bude hráát tak max STD či Historic, asi ani na Pionýr se to nedostane, jelikož tam se přestává hrát i Dig Through Time a to je lepší...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    1tblh5

    V grixis barvách je 28 kleteb, ale jako nehráč EDH stejně moc nevím, co s tím.
    JEENA
    JEENA --- ---
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    nový kód: SCALEUP
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    MAKROBIJEC: a třeba mně tohle přijde jako ten nejnudnější design pw
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    MATEEJ: ani by mi nevadilo, kdyby tohle byl do budoucna strop ulítlosti walkerů. +1 podporuje proaktivně něco dělat, -2 card draw, -7 velká výhoda, která automaticky neznamená okamžitý konec hry.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: ulitlej? Neumí se bránit...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Koukam zase ulitlej WU tefac.....
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    T1bYERE
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Kdyztak my poslete request: Nessaj#38719
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    MATEEJ: No ja to prave myslel na MID :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WHITEANGEL: Za 8 dní bude v Areně MID, nevyplatí se s nějakým laděním počkat?
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    _DOMINIK_: Ja znam metu jen me zajima zda tu nekdo hroti ze by se dali treba testovat urcite upravy.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WHITEANGEL: nepomuze ti treba tohle?
    Final Standard 2022 Power Rankings - 9/6/21 on ChannelFireball.com
    https://strategy.channelfireball.com/all-strategy/home/final-standard-2022-power-rankings-9-6-21/
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Je tu nekdo kdo hraje víc Ranked Arenu ? Konkretne me zajima ST 2022.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    V0IT: jak ty kouzla jsou spíše horší tak tohle je o třídu lepší Skyknight a ten se hrát většinu STD Ravnici...

    Kolem Ludevica si umím představit zajímavé EDH, navíc v barvách co si umí poradit s ochranou...

    A u toho Lier, nevím je to o manu dražší Past in Flames (flashback stejně drahej), jen je to potvora a jsou tam UU, ale není možné je counterovat a platí to vždy a na všechny, Když si to vezmu tak je to lepší Kess...

    V0IT
    V0IT --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam