• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATHES: S vlkodlakama, upiri priste
    MATHES
    MATHES --- ---
    to uz je update s upirama?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    lol, tahle mi hned padla jako renewal gift
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Možná nejsem úplně objektivní, protože ilustrace MtG zemí mám obecně ve velké oblibě, ale ty nový dvojzemě se mi fakt líběj.

    yN4OX
    ASYD
    ASYD --- ---
    MATEEJ: cum na tohle :D

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    teda dvě
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    lol, stačí zahrát tři kouzla a dát concede, i když to by mohli prudit, že sem to jako dělal naschvál.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ajo!!! a kurva to abych grindil o 106
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Hm, tak teď jsem to zkoušel a mně to započítává 500 goldů, zřejmě za ten první quest. Ony vizuálně nevyskočej, ale přičtou se.

    Zvláštní je, že hraju mono white aggro a v poledne jsem to hrál asi hodinu, než mi došlo, že to nepostupuje, takže bych měl možná dostávat i za ten druhý a třetí quest, ale moc to nedokážu odhadnout, jak daleko v nich můžu být.

    yN4OX

    Každopádně to jsou free money. By mě zajímalo, jestli to ti dementi budou zpětně strhávat nebo to nechaj bejt.
    ASYD
    ASYD --- ---
    mne se to zaseklo, ale neposouva se to, takze nedostavam prave vubec nic...jsem na 18/20
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Heh, někomu (jako že více lidem) se dneska objevil podobný bug, daily quest se mu zasekl třeba na 18/20, hra registruje jeho dokončení, ale neukončí ho, takže cashuje 500 pořád dokola.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Reminder: V 17:00 SELČ se resetují všechny tři daily quest sloty, takže do té doby dogrindovat.

    (Pokud vám to teda půjde, mně se na jednom accountu Standard Ranked a Standard 2022 Ranked nezapočítávají do daily questů. :-( )
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    This issue has been resolved, and we have re-enabled the Adventures in the Forgotten Realms Quick Draft. If you were impacted by this outage, we are working on a mass reimbursement for all affected players; there is no need to contact customer service at this time.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Zajímalo by měl, jestli to vzniklo proto, že někdo špatně nastavil rotaci setu (dnes by normálně AFR končil a vystřídal by ho jiný set, ale kvůli releasu MID příští týden měl tentokrát AFR fungovat 2 týdny místo tří, aby jim to hezky vyšlo), nebo protože se snažili o nápravu bugu, který se jim děje už 12 dní a který způsoboval, že hráče, co dosáhli v limited mythicu, to koplo na jakýsi beginner level 0. Začalo to blbnout s tím posledním velkým updatem a podle redditu se to lidem pořád ještě děje. Dvanáct zasranejch nepochopitelnejch dní. Ještěže nejsem tak vysoko.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HRADECAK: Jsou to mrdáci non plus ultra. Quick draft se jim dneska oficiálně rozsypal:

    MTG Arena Status - SEP 10 - Quick Draft Unavailable
    https://magicthegatheringarena.statuspage.io/incidents/tc60vpkj2v3s?u=7461qhfpbvkk

    Refund žádej zde: https://mtgarena-support.wizards.com/hc/en-us/requests/new

    vyber Report a Problem in your Event, ne hlášení bugu. Ideální je k tomu mít log, ale lze zažádat i bez logu.
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    HRADECAK: Taky mě to vykoplo z Quickdraftu. Dalo mi to odměnu jako bych dohrál a quick draft se vůbec nezobrazuje. Asi to maj zase pohašený. Jdu napsat na support o refund...
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    Prosím o radu. Dal jsem dnes na aréně draft. A po první hře koukám, že draft pryc. Tak jsem to nadraftoval znova další poplatek za draft pryc a po první hře, jsem zase mimo. Potřetí a zase. A teď už ani nemám Goldy na další. Nemáte někdo zkušenosti co s tím? Nevíte jak to reportovat nebo tak něco?
    ASYD
    ASYD --- ---
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    MATEEJ: A taky se jich dost v casual hraje a tohle je přesně hospodskej generál, ale to je dle mého tak vše :-)

    Co je docela pěkné je tohle, ale jestli se to bude hráát tak max STD či Historic, asi ani na Pionýr se to nedostane, jelikož tam se přestává hrát i Dig Through Time a to je lepší...

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    1tblh5

    V grixis barvách je 28 kleteb, ale jako nehráč EDH stejně moc nevím, co s tím.
    JEENA
    JEENA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam