• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Plus je poměrně hodně kódů na free věci, třeba tři boostery od každého setu, cosmetics, expy atp. Mají časově omezenou platnost, někdy víc, někdy míň, takže googli, někde najdeš seznam aktuálně platných.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: [_DOMINIK_ @ MAGIC THE GATHERING : Vlkodlaci live v arene, Upiri coming soon]

    (by to mělo bejt na nástěnce, kdo to má pořád hledat :-) )
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Pokud by někdo chtěl poradit jak rozchodit arenu na nepodporovaných mobilech mohu hodit návod
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Přeji všem dobrý lov, já nový na areně, tak tady možná budu občas strašit s nějakým dotazem.

    Jestli máte nějaký zajímavý tip pro začátek v areně budu rád. Jinak Magicky pro mě není nová věc
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: ja jsem objednaval z aliexpresu nejaky cinsky proxy asi za 500 jsem s nima spoko
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KUTAS: Kvalitní barevná tiskárna a tvrdší papír je IMHO nejlepší volba. Číňani dělají vyloženě padělky, ale to je zbytečně drahé.
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Kupujete nekde nejake kvalitni fake karty? Mam x dualu a nejake dalsi karty v radech vyssich jednotek tisic, coz pro to hospodsky hrani jednokartaku mi prijde zbytecne… tak bych je doma ulozil a koupil si nejake kvalitni proxy.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Měl by prosím někdo tip na ničivý zameták (typu doomskar) pro fritku? Mí goblini když nevyhrají v pátém kole, tak je to vcelku ztracené. Zatím mám na kandidátce akorát tak Shatterskull smashing nebo Crackle with power...
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    ICARUS: Dekuji.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    prelease kód:
    14EB2-34A6D-145CB-D95F1-2A0D3
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: mezi fází combat dmg a end of combat nic hrat nemuzes. v end of combat stepu ale muzes instanty hrat dle libosti:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    PATRIKSIMA: Hele já taky myslel, že mezi fází combat damage a end of combat nelze hrát instanty, ale je to tak (jednak to je prostě v pravidlech a jednak jsem to viděl na vlastní oči v Areně). Jen si musíš pustit full control.

    Aby nedošlo ke zmatkům, samozřejmě nejde sacnout potvoru poté, co dostala v combatu letální damage. Ale pokud je decayed zombie neblokovaná, tak ji lze sacnout poté, co zraní hráče, ale ještě předtím, než se ve fázi end of combat spustí ten její auto-sac.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PATRIKSIMA: jasne ze decayed muzes sacnout po combat dmg.

    decayed je delayed trigger, kterej se pousti v end of combat step a samozrejme jde na stack. takze probehne dmg, ses v EOC step, trigger na stack v reakci sac
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Btw překvapilo mě, že decayed zomii lze po udělení combat dmg ještě sacnout.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: me bavi jak kdykoliv si da Seb kickstarter tak vybere cca 5x - 10x tolik, nez puvodne chtel :D

    objednal jsem si jednu, ale rikam si, jestli to neni malo:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: Kurňa ten je ale šikovnej (a sympatickej).
    MATHES
    MATHES --- ---
    btw Seb s brachou delaj knizku pro deti (Seb ilustruje)

    The Moon's Daughter by Seb McKinnon — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/help-seb-make-movie/the-moons-daughter?ref=bjxtmu
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Zkouším si postavit Jeskai Delver. Zatím je to work in progress, ale už docela pěkně funguje. Skvělý je Sacred Fire, takový menší Lightning Helix s flashbackem, který skoro vždy transformuje Smoldering Egg. Docela dobře zafungoval i Rem Karolus, Stalwart Slayer. Kdybyste měli tipy, co přidat a co vyhodit, rád vyzkouším.

    https://www.mtggoldfish.com/deck/4311940#paper
    WRATA
    WRATA --- ---
    KUTAS: Jaj, sem prehlid. Pak cajk ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam