• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    HEERO: To bylo absolutně legendární, koukali jsme na to ve čtyřech a řvali jak na naganu, když si potáh ten hazard:D
    HEERO
    HEERO --- ---
    WRATA: Ondrovi to proti němu vůbec nepřišlo, je to škoda
    WRATA
    WRATA --- ---
    Kurva ale tomu posranymu zabozroutovi to fakt nepreju....
    HEERO
    HEERO --- ---
    Lol Stránský ten top deck? :D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    STRANGERD: to chápu :-)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MATEEJ: tak pardon! zrovna to ted nesleduju a starej windfall ve me vyvolava intenzivni vzpominky:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    STRANGERD: Myslím Unexpected Windfall, starej Windfall není ani v MTGA formátech.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    STRANGERD: pripadne v commanderu s malym teferim apod. je to taky moc vyzivny:))
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MATEEJ: lol prej limited mrdky, windfall je historicky z nejvic broken karet, koukni na stary decklisty z combo summer:)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MATHES: za stavu 7-0 dostal 3x bye.

    Hustej je Takahashi, kterej po 0-3 v draftu vystřihnul 7 wins streak.

    Ale ten českej Izzet Epiphany deck se mi moc líbí, mám rád, když se v constructed hrajou limited mrdky jako Windfall.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KUTAS: do top 4 jde s docela slusnym skore "10-0" :))

    Ksandovi se priznal jak to bylo testovanim :D
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Docela uspech, ne?

    HEERO
    HEERO --- ---
    MATEEJ: ale úplně vpravo, driv to bylo vidět na první stránce úplně vlevo, teď se musi jet posuvníkem doprava, asi aby to vic lidí prehledlo
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Při náhodném nakouknutí do storu jsem zjistil, že v dnešních daily deals je 500 goldů za 50 goldů.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: mas prava na nastenku,)
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: z toho důvodu jsem se zatím nepoužil ani jednu....
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: S wild cards opatrně, velmi dobře to popsal DOMINIK v tom příspěvku, co jsem linkoval.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: spíš čas, nemám v plánu do toho rvát peníze, ale uvidíme. Zatím se rozkoukávám, ale přijde mě to dobře funkční... Draft teda nějaký zkusím. Fajn jsou ty wild karty, zatím jsem nepoužil. Ještě jsem se nerozhodl co za top deck si postavím... Zatím jsem v aréně tak týden a nějaký den.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: nejvýhodnější způsob rozšiřování sbírky jsou drafty. pak se vyplatí ten welcome bundle za pět dolarů a pak asi Mastery Pass. ostatní bundly a packy ve storu jsou spíš o rozhodnutí, jestli do toho chceš investovat čas nebo peníze.

    takže ja bych za zlato draftoval, pokud tě to baví
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam