• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    HARDY: spíše mulťák...
    HARDY
    HARDY --- ---
    TONY_TAIL: zásadní dotaz je, jestli myslíš multák nebo DC.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    TONY_TAIL: v zasade cokoli jednobarevnyho (dobra manabaze je draha). treba monoR je silnej deck (kari zev), pokud planujes hrat 1vs1. na multak nejaky monoU, monoG rampa...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TONY_TAIL: Karlov
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Mám dotaz na commander decky. Máte někdo tip na nějaký dobrý a odzkoušený budget deck? Děkuji.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    KVIIIK: ups, to potěší....

    MATEEJ: To mě taky potěšilo, zatím jsem našel jednu věc co se měj vyloženě hodila do toho co už mám postavené... takže spokojenost s vyvážeností
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Pro mě je zatím největší překvapení vyrovnanost barevných kombinací v limited.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    RUNYAR: ultimátní hovadstvo se mi děje právě teď. Limited release event za 2.000 gemů, v boosterech mi přišly jen landy a zcela na pikaču réra. Zatím každý oponent, kterého jsem potkal, má postavený upíry.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Tak co říkáte na novou edici? už jste našli nějaké ultimátní hovadodstvo?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    (možná -ku)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Narazil jsem na dalšího šikovnýho ilustrátora, kterého od alt artů a Mystical Archives posunuli i do základního setu:

    a:"anato finnstark" · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/search?q=a%3A%E2%80%9CAnato+Finnstark%E2%80%9D&unique=art

    https://www.artstation.com/anto-finnstark

    Boutique de Anatofinnstark | Redbubble
    https://www.redbubble.com/fr/people/Anatofinnstark/explore?page=1&sortOrder=recent
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Kurva, v limited Arena nedovolí hrát víc než čtyři kopie karty a zrovna by se mi to hodilo. Ok, refund sem, vy mrdky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Včera jsem zažil parádní moment v HB, týpek nafoukl přes Nissu Grunna na 34/34 a já mu ho usmažil Pitiless Pontiffem za obětování Edgara. Ragequitnul. :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WENOUSH: refund ticket
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Já rozchodil draft, zahrál si tři moc pěkný hry v traditional draftu, dal jsem 2-0 a a po odkliknutí mi zmizely výhry :-/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Friendly Brawl fungoval nakonec nějak. A Edgar neni špatnej.

    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    ROBIN_SNNS: Měl jsem to samé... prostě se mě to neupdatlo a ani nenabízelo update... Musel jsem totální reinstall. Jedu na linuxu, tak jsem čekal, že to je jen u mě, kvůli neoficiální instalaci. Ale jak vidím tak ne. Přeinstaluj

    Status serveru je stále v údržbě
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    No stihl jsem 1 hru..sosnul 1 balik (super karty do komba) a lehlo to a ja chci hraaat
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    BURKHAR: u mě to samý

    od září arénu nehraju, lehnul jsem, tak jsem si řekl, že pinknu...hodinová instalace updateů, pak jsem si konečně nadraftil deck a teď tohle :-/
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    BURKHAR: dostanu se tam v pohodě, spíš mě štve tohle:
    hlavně proto, že mám tři nové denní úkoly a nevím, jestli se mi to započítá, když budu hrát...

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ať jdou do piče už, čuráci zamrdaní.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam