• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    JERRY69: bury neni sacrifice?
    JERRY69
    JERRY69 --- ---
    BURKHAR: Z toho ale nevyplývá, že destroy dává damage, ale že lethal damage dělá destroy.

    Bury už tuším neexistuje. Místo toho je destroy + can't be regenerated
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    Včera jsem zkoušel si zahrát a hlásilo mi to network error. Maj to kluci zase jednou vychytaný...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    code COURIERBAT
    WRATA
    WRATA --- ---
    A ja nemuzu ani hrat, black screen jak na mobilu tak compu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOYAK: Same shit here. Hrát jde, ale dailies nefungujou. Kokoti to jsou.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    RUNYAR: Ano, hráno na PC a dělo se to, co píšu.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    TOYAK: no podle všeho to ještě není hotové... v údržbě
    MTG Arena Status
    https://magicthegatheringarena.statuspage.io/

    Na pc se mě to neupdatne, nepustí mě to přes login, začne načítat a zase hodí na login. Na mobilu se sice lognu a updatlo se to, ale hry hrát nejdou. Ještě bych počkal. Nebo tobě jdou spouštět hry?
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Po dnešním updatu se mi neprojeví ani odehrané dailies a ani mi to nepočítá weekly win games, prostě nic. Má někdo z Vás podobné zkušenosti? Díky za info.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    BURKHAR:
    MATEEJ: takže způsob jak zprovodit ze světa Toskiho je taky dát na něho spell co bude mít -x/-x tak aby se dostal pod nulu jestli to chápu dobře.... no budu to sledovat :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    olol...trapas
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ASYD: Jsi blbej, nebo jen neumíš porozumět psanému slovu? Píšu "v principu", což není, že se tomu tak skutečně děje. Ale něco na způsob "jakoby".

    701.7b The only ways a permanent can be destroyed are as a result of an effect that uses the word “destroy” or as a result of the state-based actions that check for lethal damage (see rule 704.5g) or damage from a source with deathtouch (see rule 704.5h). If a permanent is put into its owner’s graveyard for any other reason, it hasn’t been “destroyed.”
    ASYD
    ASYD --- ---
    BURKHAR: destroy dava damage? povidej, prehanej :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PLOMBDENTIST: Jo, destroy ale v principu dává DMG, Bury jsem zapomněl.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    BURKHAR:doplnim, ze je platna i proti destroy a bury, a neni platna proti remove from the game
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: LOL, byls rychlejší.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RUNYAR: -1/-1 Indestructible nezachrání. Ona mechanika je platná pouze proti Damage / Deals Damage.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: -1/-1 není damage, ale v tomto případě snížení toughness na 0, což je hodnota neslučitelná s existencí potvory na boardu
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    BURKHAR: už jsem to poslal, popis logy + screen a čas kdy jsem udělal screen, takže kdy hra probíhala...

    Jako čas od času tu na něco narazím, ale tohle bylo poprvé... jako by to úplně zahltilo klienta. Každopádně to mají reportované.

    Hele když už jsme u toho, já mám trošku problém pochopit tu nesmrtelnou veverku :-)


    Několikrát se mě stalo, že mě ji zablokoval tuším zombik černý co po smrti dává -1/-1 vybrané kartě. Když to aplikuje na tu veverku je po ní... je to dobře? Přece by měla být chránená proti tomuhle ne? vycházím z toho, že když mě ji někdo trefí, tak že životy jsou v mínusu tak ji to nevadí...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Mně se občas stane, že nějaká karta nedělá co má.

    A nedávno jsme narazili na Hexproof bug. Kamošovi nešlo aplikovat abilitu na svoji potvoru, i když pravidla hovoří, že se to týká jen kouzel a abilit soupeře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam