• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    RUNYAR: Jses si jistej, ze to byl instant a ze jsi na to mel manu?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR: Možná zkus zapnout full control (Ctrl). Arena standardně neumožňuje reagovat na tvoje vlastní spelly a asi se to může týkat i některých abilit.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Prosím o objasnění.

    Tavolar's Packleader za 4many umí ,,Another Target WOlf or Warewolf you control fights target creature you don't control.,,

    Útočím, on to použije a mě to to nenechá zahrát instant. Co mě uniká?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Fun fact: Sam Guay, co ilustroval pár karet pro AFR a VOW, není příbuzný Rebeccy Guay, ale studoval u ní na výtvarné škole.

    a:"sam guay" · Scryfall Magic: The Gathering Search
    https://scryfall.com/search?q=a%3A%E2%80%9CSam+Guay%E2%80%9D&unique=art
    EMZA
    EMZA --- ---
    LOP4TA: Bury (Obsolete)
    A term that meant “put [a permanent] into its owner’s graveyard.” In general, cards that were printed with the term “bury” have received errata in the Oracle card reference to read, “Destroy [a permanent]. It can’t be regenerated,” or “Sacrifice [a permanent].”
    HARDY
    HARDY --- ---
    LOP4TA: může to být obojí s ohledem na smysl karty. Nejobecněji to je "put card into graveyard".
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    JERRY69: bury neni sacrifice?
    JERRY69
    JERRY69 --- ---
    BURKHAR: Z toho ale nevyplývá, že destroy dává damage, ale že lethal damage dělá destroy.

    Bury už tuším neexistuje. Místo toho je destroy + can't be regenerated
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    Včera jsem zkoušel si zahrát a hlásilo mi to network error. Maj to kluci zase jednou vychytaný...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    code COURIERBAT
    WRATA
    WRATA --- ---
    A ja nemuzu ani hrat, black screen jak na mobilu tak compu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOYAK: Same shit here. Hrát jde, ale dailies nefungujou. Kokoti to jsou.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    RUNYAR: Ano, hráno na PC a dělo se to, co píšu.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    TOYAK: no podle všeho to ještě není hotové... v údržbě
    MTG Arena Status
    https://magicthegatheringarena.statuspage.io/

    Na pc se mě to neupdatne, nepustí mě to přes login, začne načítat a zase hodí na login. Na mobilu se sice lognu a updatlo se to, ale hry hrát nejdou. Ještě bych počkal. Nebo tobě jdou spouštět hry?
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Po dnešním updatu se mi neprojeví ani odehrané dailies a ani mi to nepočítá weekly win games, prostě nic. Má někdo z Vás podobné zkušenosti? Díky za info.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    BURKHAR:
    MATEEJ: takže způsob jak zprovodit ze světa Toskiho je taky dát na něho spell co bude mít -x/-x tak aby se dostal pod nulu jestli to chápu dobře.... no budu to sledovat :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    olol...trapas
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ASYD: Jsi blbej, nebo jen neumíš porozumět psanému slovu? Píšu "v principu", což není, že se tomu tak skutečně děje. Ale něco na způsob "jakoby".

    701.7b The only ways a permanent can be destroyed are as a result of an effect that uses the word “destroy” or as a result of the state-based actions that check for lethal damage (see rule 704.5g) or damage from a source with deathtouch (see rule 704.5h). If a permanent is put into its owner’s graveyard for any other reason, it hasn’t been “destroyed.”
    ASYD
    ASYD --- ---
    BURKHAR: destroy dava damage? povidej, prehanej :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PLOMBDENTIST: Jo, destroy ale v principu dává DMG, Bury jsem zapomněl.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    BURKHAR:doplnim, ze je platna i proti destroy a bury, a neni platna proti remove from the game
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATEEJ: LOL, byls rychlejší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam