• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELISSANezkrotná hříva aneb taky máte na hlavě něco, co si žije vlastním životem a odmítá poslouchat? :)
    Taky se vám stává, že se ráno probudíte s vrabčím hnízdem na hlavě?
    Máte vlasy, které se brání jakkýmkoli pokusům o učesání, nedejbože o úpravu?
    Popř. jsou příliš dlouhé na to, aby držely v účesu, příliš kudrnaté na to, aby se jimi protáhl hřeben apod. ?

    V tom případě vítejte mezi svými! :)

    Tady si můžete postěžovat, klidně i pastnout fotku a uvidíme, jestli se nám společnými radami nepodaří s tím něco provést :)
    P.S.: Rady typu: "Ostříhej to do hola." nebo "Nos přes hlavu papírový pytel." nepřijímám ;)
    rozbalit záhlaví
    AFROMANIA
    AFROMANIA --- ---

    ahoj! Zveme Vás do nově otevřeného studia LUCKY HAIR ! Ve stylu rockabilly,psychobilly,punk,rock"n"roll atd.
    Provádíme všechny kadeřnické úkony, prodlužujeme vlasy všemi dostupnými metodami.
    Nabízíme kompletní Hair and Face design!

    http://luckyhairstudio.webnode.cz/

    Poupětova 14
    Praha 7
    PO-PÁ 12-19hod
    TEL: 603 928 302
    AFROMANIA
    AFROMANIA --- ---
    Ahoj hledám modely a modelky na vlasy - nabízím stříhání v kadeřnictví zdarma, když by někdo chtěl barvu nebo melírek tak do 150,- příspěvek. Stříhání dle Vašeho přání, obrázku nebo zkonzultujeme a něco vymyslíme. Více info pošlu mailem nebo zprávou,v případě zájmu. Děkuju
    AFROMANIA
    AFROMANIA --- ---
    Ahoj pokud jsou tu nějaké vlasuchtivé ženy- využijte ještě poslední možnost prodloužení vlasů s Vánočními cenami.....více na www.magdalenab.webnode.cz
    AFROMANIA
    AFROMANIA --- ---
    http://www.hairport.pt/ luxusní vlasy- kochejte se
    FRIKUL
    FRIKUL --- ---
    Hou myslim pánský... Díky
    FRIKUL
    FRIKUL --- ---
    ahoj
    chtěl jsem se zeptat, nějký slušný kadeřnictvý v praze??
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    nebojte se zeptat na profesionalni radu

    00077.JPG (1755512 B)
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    nechte si poradit

    25.5.2008 15-27-37_0127.JPG (2579309 B)
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    :-)

    _DSC0141.JPG (1757405 B)
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    dalsi

    _DSC0108.JPG (2345825 B)
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    Ahoj mile slecny a damy ukazka me prace:-)sledujte www.radkahair.cz

    _DSC0041-2.JPG (2564414 B)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    KEPASO: Neriskovala bych to. Za prvé by to podle mně byla škoda (ti, co mají rovné vlasy je zase chtějí vlnité, člověk si prostě nevybere) a za druhé zákon schválnosti je vždycky ve střehu, takže by pak třeba byly naopak kudrnatý ještě víc :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MELISSA: no mne o tom rikala kamoska, ze jeji spoluzacka mela desne kudrnaty, potom mela z nejakyho duvodu oholenou hlavu, no a nasledne ji zacly rust vlasy rovne :). ze bych do toho sel? :)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Slyšela, ale neznám nikoho, kdo by to vyzkoušel, abych mohla posoudit co je na tom pravdy.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    slysel jste nekdo o tom, ze pri oholeni kudrnatych vlasu muze dojit k jejich naprave? ze cloveku pak muzou (ale nemusi) zacit rust rovne?
    SIKY
    SIKY --- ---
    MELISSA: kdyztak pak poreferuj ;)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    SIKY: Od Baley jsem si zrovna koupila masku na vlasy, ale ještě nevyzkoušela. Tak uvidím, co to udělá ;) Balea je vůbec dobrá značka a přitom levnější než většina ostatních.
    SIKY
    SIKY --- ---
    MELISSA: jeeee, kudrnaty takhle dlouhy.... to zavidim!!!
    mam dobrou zkusenost s penovym tuzidlem od Welly na kudrnaty vlasy... ale mam kratsi a uz nejsou takovy krepaty jak driv... tak nevim... Dobrou zkusenost jsem jednou ucinila s nejakym takovym tim levnym produktem od Baley (DM), bylo to mliko na uhlazeni vlasu pri zehleni. Chtela jsem vyzehlit, ale nejak mi do toho neco vlezlo, tak jsem nechala normalne uschnout do kudrn a byly krasny :)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Zrovna řeším, co s těmi vlasy provést, až půjdu na školní ples a už jsem z toho na mrtvici: Jakékoliv uhlazovací šampóny, balzámy, masky a bůhvícoještě ze záhadných důvodů fungují jenom na spodní vrstvy, kdežto ty vlasy nejvíc na ráně okamžitě poté, co vylezu ven z baráku, začnou vypadat jak po zásahu elektrickým poudem. Ne, že bych je neobdivovala, že dokážou přes svoji délku (cca. do půli zad, ale dělaly to, ikdyž jsem je mívala až pod zadek) trčet všude okolo, jenže to vypadá všelijak, jen ne upraveně.
    Ale narazila jsem na jednu věc od Schaumy - šampón, kondicionér, balzám s makadamovým olejem (žluté flakónky), co by měli vlasy krotit (roztřepené konečky, uhlazení) a opravdu fungují! Háček tkví v tom, že jen na temeno hlavy, zbytek hřívy se vesele cuchá dál.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam