• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Tak v tom případě ještě upoutávka na náš první německej event!



    Startseite
    http://www.juz-mannheim.de

    PANZER/FAUST
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    ANDY_WARHOL: presne, jen tu zustante!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja myslim ze neserou, vzdyt by se tu jinak nic nedelo. diskuzni server je od toho aby se diskutovalo.
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ANDY_WARHOL: To už se nějak vymyslí - nejdřív teda nastřel datum...

    Hele neuděláme si teda tady na NYXu vlastní FR-MA-HD diskusi? Vim eště o jedný kámošce z Brna, která teď bydlí v Ludwigshafenu. Jako mě to vyhovuje, že je tady všecko dohromady, spíš ať řeknou ostatní, jestli je naše lokální kecy serou.

    SAGT/BESCHEID
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RAVEBOY: a Co nejaka hospudka poblíž? :)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ANDY_WARHOL: My máme 2+1 v centru Mannheimu a slivovicu v lednici, takže přespání zaručeno ;-D A vlakem můžeš z Heidlu i z Mannheimu, pokud jede někam k tobě...

    BAHN/DE
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mam dotaz, mlada shani višněvského balzam, da se to sehnat v nemecku ? jak by se to menovalo ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nejdriv bych vyresil kde se sejdeme, klidne nekam prijedu, ale rad bych zasel na pivo, tak bud abych se mohl dostat vlakem zpet nebo abych tam mohl prespat, pokud pojedu autem, a taky nemuzu jezdit do center nekterych mest, protoze nemam nalepku
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    NABÍZÍM: 16. 8.Praha-Plzeň-Norimberk-Wurzburg (D) a
    21. nebo 22. 8 zpět Wurzburg(D)-Norimberk-Plzeň-Praha až 3 lidi
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ANDY_WARHOL: Taky tak - tim pádem asi nastřel termín první ty ;-D

    ALA/HOP
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    ANDY_WARHOL: V tom případě kein Problem. :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no ja sem to myslel spis nekdy na podzim, ja musim planovat vikendy aspon dva mesice dopredu :)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    _HABU_: ANDY_WARHOL: Hele teď je to trošku divoký, protože kočka musí někdy do příštího tejdne dopsat jednu kapitolu do disertace. Pak budu vědět víc, který víkendy máme volno a dám vědět...

    SAG/BESCHEID
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    _HABU_: sidlim na vsi, asi 60 km od frankfurtu.

    ja bych tu bez auta byl v prdeli, jak nebylim ve meste, tak bych mel problem se dostat vubec do prace.
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    Taky nejsem proti, ale jsem na tom podobně jako RAVEBOY. ;) Hodně víkendů zatím trávíme v Čechách, ale od října přestávám být externista, takže mi přestanou platit cesťáky a tím pádem se české víkendy zredukují na minimum.

    ANDY_WARHOL: Kde přesně sídlíš? Resp. ke kterému většímu městu jsi nejblíž? Jakožto absintový nadšenec se snažím mapovat německá místa, kde se dá tato lihovina pořídit. ;)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ANDY_WARHOL: Jako nejsem proti, ale přes tejden sem úplně vysátej a přes víkend většinou nechci nikoho vidět :-D

    Ne, ale když to domluvíme trošku dýl dopředu, tak proč ne. Ale my například nemáme káru.

    AUTO/*MAT
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    koukam ze nejste hosi moc daleko, co udelat nekde slezinu ?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    musis jim ricta at pouzivaj Hochsprache :)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    _HABU_: Kočka studuje latinu a klasickou filologii v Hajdlu na Ruprecht-Karls-Uni.

    _HABU_: S hledáním práce mi napiš víc detailů do pošty. Rád píchnu - máme tady s tim bohatý, až skoro divoký zkušenosti... ;-D

    _HABU_: My tady taky max. ještě dva. Wie gesagt... pošta.

    _HABU_: Pälzisch je regulérní blití. Když jsem byl na svym prvnim pracovišti v továrně, myslel jsem si, že mě prskli do holandskýho týmu...

    MUSCH MA' KLAERE'/ALLA MOL
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    ANDY_WARHOL: O tom žádná. S němčinou jsem v kontaktu od malička a je pravda, že pracovních příležitostí je přeci jen o něco více. ;) Navíc jsem po tátovi zdědil syndrom papouška, takže stačí málo k tomu, abych se jazykově rychle aklimatizoval. Pfalzdialekt se mi dostává pod kůži, přestože místní domorodci mluví čímsi, co němčinu nevidělo snad ani z jedoucího vlaku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam