• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    ANDY_WARHOL: Myslím, že to lze nastavit v menu Service-Center / Ihre Daten (tam zadáš e-mail) / Persönliche Einstellungen / Info-box. Ale stopro to budu vědět příští týden, kdy tam přijde nějaká škvára. ;)

    Btw. co ten sraz? Jak jste na tom?

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    _HABU_: no taky sem si myslel ze to musi jit a u vr bank to nikde nemaj a to demo sparkase to zda se taky nikde nenabizi
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    ANDY_WARHOL: Sakryš, to jsem si ještě nenastavil, takže nevím. Ale podle mě jde o zásadní funkcionalitu, takže to určitě musí jít. Vyzkouším a dám vědět.

    @ostatní: Děkuji za linky! Neznal jsem ani jeden a připadám si jako analfabet. :-o
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JENNE: diky
    JENNE
    JENNE --- ---
    ANDY_WARHOL: Konkretni zkusenosti s uznanim bonusu z Cech neposlouzim, zkus se jeste poptat na germany.cz

    PFAUST
    PFAUST --- ---
    ahoj, jen tak pro krátké info - říkám si, že se podělím a možná načerpám inspiraci. ne tedy na moc dlouho, jen na dva týdny, v sobotu mizím k našim sousedům (je to pro tyto účely http://www.ssm-seminar.de/). tak se docela těším. no je tam bohatý program, takže ani nevím, zda bude čas na nějakou tu poznávačku... uvítám tipy v Lipsku. tedy pokud to není příliš malé na nějaké dobré zážitky, ale co jsem googloval, tak ani ne :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JENNE: tak me je 34, ale nejlevneji sem se dostal na nejakych 180 euro za ctvrteti, protoze nemam zadny bonus, a oni tady proste ty bonusy neuznavaji, vetsinou. hledal sem konkretni zkusenost, ze nekomu ten bonus uznali a nejaky postup jak na to.
    JENNE
    JENNE --- ---
    JENNE: tedy pojistovna tvrdi;))
    JENNE
    JENNE --- ---
    ANDY_WARHOL: :))) mladsi naopak plati vice... mlady ridic=nezkuseny ridic..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JENNE: no to se tezko udelam mladsim
    JENNE
    JENNE --- ---
    RAVEBOY: jestli se dotycny domluvi...feel free :))

    ANDY_WARHOL: zohlednuji i vek ridice..
    Bonus z cr, tak zkusit to muzes..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mate tady nekdo zaregistrovany auto ? ted resim povinny ruceni a zda se mi to hrozne drahy.
    mate nekdo nejakej tip ? na bonus z cr asi bez sance co ?
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    JENNE: ADLETA: JENNE: RAVEBOY: vsem moc dekuju.
    wizzair v potrebnym terminu neleti, germanwings celkem v pohode, ale nejspis zvolime SA za 950kc na osobu to je asi dobra cena a ti, pro koho to zarizuju (end.user s pritelkyni - pozn. pro RB:) s tim souhlasi.
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    JENNE: Jako spolujízdu bych rozhodně ještě doporučil německý stránky - tady to strašně letí a fakt velká část (nejenom) mladší populace spolujízdou jezdí (a vždycky jsem našel někoho, kdo by mě vzal i z Čech): http://www.mitfahrgelegenheit.de/

    WER NICHT MITFÄHRT/FÄHRT DAGEGEN
    JENNE
    JENNE --- ---
    ADLETA: cca 120km, autem jsem vezla nekoho z pratel na letiste do Eindhoven, jizda tak necela hodinka a pul..
    Letenky maji nejlevnejsi, ale vlaky levny zrovna nejsou, to by si musel dotycny propocitat.
    ADLETA
    ADLETA --- ---
    MIHAAL: jinak mozna nestalo by za zvazeni praha - eindhoven s wizzairem a pak vlakem? nemam vylozene zkusenost ale do dusseldorfu by to melo byt z einhovenu kousek, ovsem je otazka kolik stoji jizdenka
    JENNE
    JENNE --- ---
    MIHAAL:
    Ceny letenek se porad meni, muzes sehnat pomerne levnou pri trosce stesti (pokud nemusis byt tady hned ted a o vikendu).
    -primo do DUS Lufthansou nebo CSA (Lufthansa ted nejak blbne se stavkama, tak je potreba checknout jestli leti)
    - Germanwings na letiste Köln/Bonn a primo z letiste jede vlak do D´dorf
    - busem Student agency
    - vlaky neznam (doposud byval vlak nejdrazsi, ale nemam prehled, mohlo se zmenit)
    - spolujizdou autem www.autostop.cz
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    prosim prosim jaky je nejvyhodnejsi spojeni praha - dusseldorf? bus, vlak, letadlo
    diky.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    _HABU_: koukal sem na nejaky demo bankovnictvi u sparkasse, a nenasel sem tam jak se nastavuje upozorneni kdyz ti prijde platba (bud sms nebo email to je jedno). nevis jestli to lze ?
    CALCULON
    CALCULON --- ---
    Troška inzerce: Mám tady dva otevřené neprojeté lístky na vlak, a to rovnou 1. třídu z Hamburku do Prahy. Platné do 29.9. Pokud by někomu byly k užitku, tak prosím pošlete zprávu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam