• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    NENICA
    NENICA --- ---
    Čau, pokud už bylo omlouvám se, nenašla jsem.
    Jedeme na dovolenou k Bodensee, ale po cestě chceme navštívit jiné města a zároveň přespávat v autě. Pár lidí mi řeklo, že je zákaz spát na parkovištích i mimo ně v autě, a že pokud ano, tak s otevřeným, rozsvíceným autem. Nevíte jak to tam je a jestli jsou opravdu nějaké takové zákazy a pokud ano jaké? Díky za případné info :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Ahoj,

    nemáte někdo cestu nebo nejdete někdo přes Frankfurt n. M.?
    Moc ráda bych se s příspěvkem na benzín svezla ve čtvrtek 3. 7. 2004, můžu nasedat klidně už ráno :)
    MURIELLE
    MURIELLE --- ---
    Doporučili by jste mi dobrý kurz němčina na srpen (Praha)? V Goethe institutu jsem našla jen červencové termíny. Díky
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    AAHHWISEGUY: muslim, ze nebude problem najit kavarnu, kde hledaj na leto vypomoc / treba i jenom s anglictinou
    nebo ruzny pekarstvi, kvetinarstvi (obchody a sluzby) hledaj dost casto zamestnance na minijob bazi (do 400 eur tusim), tam by jazyk taky treba nemusel bejt problem - ty to mivaj vyveseny primo na vyloze

    anebo hledat praci ve svem oboru, a zkusit to na bazi praktika - a domluvit se s nima ze bude placeny
    /i kdyz na to je imho zacatkem cervna uz pozde/
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    AAHHWISEGUY: S Hamburkem ti neporadím (bydlim na opačný straně Německa), ale z vlastní zkušenosti musim konstatovat, že na online inzeráty mi začali mejlem odpovídat až když jsem si založil e-mail na německym serveru. Totéž platilo, když jsem si hledal bydlení - až podezřele dramaticky se zvýšil počet pozvání na prohlídku bytu od doby, kdy jsem si koupil německou SIM-kartu. Myslim, že to má souvislost...

    Ale na jednoduchý manuální práce asi člověk online nenatrefí - každopádně ouřady práce dávají všechny nabídky práce automaticky zdarma online: http://jobboerse.arbeitsagentur.de/

    Pod "Arbeitsort" zadáš "Hamburg" a případně pod "Erweiterte Suche" lze filtrovat další věci, jako je obor/profese, vzdálenost od centra atd...

    ICH HOFFE/ES HILFT
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    Cau, budu mesic (cervenec) v Hamburku a potreboval bych splasit nejakou praci na tu dobu. Bohuzel se plynne nemecky nedomluvim - castecne rozumim, kdyz na me nekdo mluvi, psany text jsem schopny si prelozit. Doma pracuju v kavarne, ale to asi moc neprichazi v uvahu, vzhledem k jazyku. Anglicky se domluvim bez problemu.
    Vzhledem ke kratke dobe tam mi jde spis o nejake jednoduche manualni prace - uklid, pomocne prace v kuchyni, apod.
    Mel by nekdo nejaky tip na co bych se mel pri hledani zamerit, kam jit a co je naopak ztrata casu?
    Jsou nejake prace v pristavu?
    Hledat uz z domova, anebo pockat az tam?
    Predem diky
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    A taky pokoje: http://www.quoka.de/vermietungen/vermietung-zimmer-moebliert-unmoebliert/
    a spolubydlení: http://www.quoka.de/vermietungen/vermietung-wohngemeinschaft/

    Do vyhledávání nahoře dát do Ort: Regensburg...

    W/G
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    wg-gesucht.de
    RODWY
    RODWY --- ---
    nakej tip na web kde hledat kratkodoby pronajem/podnajem..byt pripadne pokoj v Regensburgu a okoli?diky
    TEREZUELA
    TEREZUELA --- ---
    caucau,
    shanim odvoz pro jednu osobu a batoh pristi utery/streda do frankfurtu. anyone?
    prispevek na benzin je jasnej.
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    SOLIFUGA: Myslel jsem spíš někdo z NYXáků, tydle servery samozřejmě sleduju... vždycky se ptám napřed tady...

    ALLES/KLAR
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Zdar! Nejedete náhodou někdo z Frankfurtu/Mannheimu/Stuttgartu a okolí do Čech ve čtvrtek před velikonocema, tj. 17. dubna? Poptáváme dvě místa.

    DÍX/RB
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    Existuje nějakej web kde se dozvím kdy mají Němci naplánované velké dopravně - policejní akce (typu Kryštof.. u nás) ? :)

    Díky za případné info..
    RODWY
    RODWY --- ---
    nejezdite nekdo Frankfurt-cechy.?potrebuju neco vyzvednout.)diky
    MARKHETKA1
    MARKHETKA1 --- ---
    Někdo z Landshutu/Altdorfu? :)
    DZABA
    DZABA --- ---
    Je to síla...
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    DZABA: No já když jsem zjistil, kolik toho chce o tobě Jobcenter vědět, tak jsem raději rychle vzal první práci, která šla okolo...

    DEUTSCHLAND/MACHT FREI
    JENNE
    JENNE --- ---
    DZABA: google.de na netu je k tomu vice diskuzi a infa...
    Muzou si vyzadat info u jakych instituci mas konto, naopak vypisy z uctu musi vyzadat na Tobe..
    DZABA
    DZABA --- ---
    Ma nekdo informace, jak velky pristup ma jobcentr k bankovnim informacim (vypis z uctu, prip. pocet uctu) v Nemecku? Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam