• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    V centru zadarmo nic moc (bud je to pro obyvatele nebo na automat, kterej neni moc levnej), na vjezd do centra bys mel mit tu umweltplaketu, ale bohuzel nevim, hak moc to ve frankfurtu kontrolujou
    Zadarmo jsou vsechny P+R parkoviste mimo frankfurt na zastavkach s-bahnu (ted me napada treba bad vilbel).nevyhoda je, ze pak si musis koupit zase jizdenku na mhd, takze to vlastne az tak zadarmo neni
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jaká je možnost parkování ve Frankfurtu? Budu mít na několik dní byt poblíž Hauptwache , ale nepředpokládám , že bych u něj mohl parkovat. Nejaky tip na levné parkování na několik dní někde poblíž ?
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ENDREW: Čau, problém už je vyřešen - dneska mi je přivezl RAVEBOY, ale fakt moc díky za nabídku! Měj se.
    KATTY1987
    KATTY1987 --- ---
    Sorry za OT, ale nejede náhodou nekdo v nedeli z Berlina do Prahy?
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ENDREW: Mezitím vyřešeno ;-)

    ALLES KLAR/RB
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    FERRENC: cau, asi bych ti mohl pomoct, ale jen na omezenou dobu. Popravde me ale barovy zidle desej trochu rozmerove.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    Nebydlíte někdo, prosím, v Německu blízko hranic ČR, nebo nemáte tam známého? Potřeboval bych k někomu poslat balík (barové židle) z Anglie, protože k nám je nedovezou.

    Moc díky.
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    Někdo na pokec ve Friedrichshafenu nebo blízkém okolí? Jsem tu na služebce a zřejmě sem budu pravidelně jezdit.
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    Mohl by se mi prosim ozvat do posty nekdo kdo dela v de a bydli v cz potreboval bych se na neco optat.
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    KETHAMINA: Přidávám se k dotazu. Xing je v podstatě německá verze LinkedInu. Studivz neznám, ale jako obecný diskuzák to taky nevypadá.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    KETHAMINA: Hodne se pouziva - pracovne https://www.xing.com

    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    nevíte o sociální síti ala nyx, vkontaktě atp co by používali němci?
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    SEJDA: Už jsem byl na místě. Situace naprosto neodpovídá popisu toho anglickýho šmejda. ;) Na zvoncích nebylo jeho jméno a po výhrůžce, že nepošle-li dokument dokazující vlastnictví, tak jej předám na "UK police", se už neozval.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    _HABU_: jestli je to pripad popsany ROBERT_MOST, je to zcela jiste podvod, snad pred 3 rokama, se to dokonce probiralo i na ZDF, existuje snad pres 3000 podani podvedenych. Dodam, ze se podvodnici snazi v kazde lokalite s poptavkou po kvalitnim bydleni prevysujici nabidku, tedy muze se to objevit i v Praze apod., jiste se to objevilo i v Bratislave.
    Na immoscout.de si muzes najit prumernou cenu najmu (eura na metry ctverecni) v dane ctvrti, pokud jde o luxusne zarizeny byt, byva cena nekde na 1,5 nasobku prumeru, pokud vsak vidis, ze jde o 3/4 prumeru, jde zcela zjevne o podvod.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    _HABU_: v nemecku neni katastr verejne pristupny…jmenuje se to grundbuch, a nahlednou smis jen, pokud mas opravneny zajem a svoleni majitele (napr. pri koupi nemovitosti), netusim, jestli se to vztahuje i na najem, ale spis bych rekla, ze ne...
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    ROBERT_MOST: Má první reakce byla stejná. Ale byt je v hezké lokalitě, takže šmejdím, jestli to třeba podvod není. ;) A o posílání peněz zatím nepadlo nic. Mluvil jsem s ním v telefonu a před sepsáním smlouvy by prý poslal kopii svého cestovního pasu. Ale pořád souhlas, stále to smrdí podvodem.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Zdravím, nepohybuje se tu někdo v Sasku nebo v Drážďanech? Měla bych pár dotazů a moc by mi pomohl znalý domorodec :)
    ROBERT_MOST
    ROBERT_MOST --- ---
    _HABU_: jestli ti píše, že je v cizině protože blabla a může ti jen poslat klíče po tom co mu pošleš první nájem, tak to je klasickej podvod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam