• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    No, tak to nevim :D jdu ráno od osmi na tu novou "magistru", pokaždý je nás tam asi tak 10 a já se hodně bavím s Markétou, taková blondýna a na spolužácích mám fotku Frýda - úlet 2, ale jinak jsem Káča
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: jj ty volitelný mi opravdu hnuly žlučí...prostě je to škola na tu největší píču..pardon za ta slova ;) ale musíme to tam doklepat a raději to neřešit...stačí mi stresy s bakalářkou..by mi zajmalo kdo seš - dáme na pondělí nějaký znamení?? Třeba červená růže ;D
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: já jsem A2, co tě tak nasralo? Já se o tu školu už radši ani nezajímám, prostě chodím a co se mi neřekne, to neřeším. Ty ses nasrala kvůli těm volitejnem předmětům, viď? já si myslím, že ty už ani nebudou...
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: Ted jsem A1. No já jsem se v poslední týdnu docela rozčílila - přetekl můj pohár trpělivosti.. btw. koukám, že seš žena ;) a z jaké skupiny??
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: no, já to ani tak neřeším, připadá mi to zbytečný, prostě to dochodíme a je to, kdybych měla řešit v každý škole to samé, tak bych se zbláznila, je to furt do kola. Z jaký si skupiny?
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: tak to jsme tu už 3 z jedný třídy - ještě slečna veruru23 ;)) Taky jsi tou školou tak nadčen? Já jsem poslední dobou jen vytočená...za ty peníze by člověk čekal nějakou kvalitu...ale na tu se v tomto případě nedá ani pomyslet!!
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    2 Mishuge: no, asi jo, ale já chodím na tu ve Spálený
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    2 KUKATEK: já taky
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: myslíš, ze by slo rozšířit na VOPŠ? v Masný 13...?
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    co studuješ za obor a jaký ročník? Já jsem na crvos2 - takže roční "nástavba"
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    jojo
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    Vysoká škola obchodní v Praze ve Spálený??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam