• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: ty aby si neměl něco extra:D já si ho taky vybrala a dostala, takže mlč:) a vlbec tě nevidim ve škole, se normálně ulejváš!!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ja sem si ho vybral sam ;) na naky "slosovani" se muzu vyto... tento ;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    a já píšu kongresová turistika v čr, taky haluz...:( ale letos to bylo tak, že byly zadaný témata a každej si vybral 3, a podle toho, jaký měl známky a docházku, mu bylo téma přidělený...ale nebylo to tak hrozný,většinou všici dostali, co chtěli, a když ne, dalo se to nějak ošéfovat:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja pisu o islandu... konkretne "island - destinace budoucnosti"... ale je to peklo to psat :P
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    inspirujte mne...potrebuju sehnat námet na absolventskou praci..o cem jste psali, o cem byste chteli psat(samo nebudu to krast) jen se inspirovat.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    prodám Mikroekonomii Základní kurs (Libuše Macáková), Makroekonomie Základní kurs Lada Rusmichová, Jindřich Soukup
    Marketing Cesta k trhu Jaroslav Světlík
    Ekonomie Robert Holman Beckovy ekonomické učebnice (4.vydaní)

    VERURU23
    VERURU23 --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: a jéje Pták jo? teda to muselo bejt divoký:)no to máš tak, domluva neproběhla..a ani sem pořádně nevěděla, kdy se to koná..pak jsem psala holkám a ty že nikam nejdou no..a tak jsem to taky odpískala..
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    VERURU23: Jiří Ptáčků, proč ty si tam nebyla?
    VERURU23
    VERURU23 --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: a jéé takže oslava byla koukám divoká jo?:-Da kdo pak si rozsekl čelíčko?
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    bylo tam hodně lidí a čelo snad dobrý, měl tam šílenou bouli, škoda že si nedorazila, bylo by dobrý vědět, kdo si :))
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: nn, nakonec jsme se opili u nás v hospě ;) bylo tam hodně lidí? A co to čelo, dobrý? ;)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    MISHUGE: poslu ti to zitra, mam to ulozeny v jinym kompu..jinak dik..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    LEANKA: uz jsem ti ho poslala..
    jen bych te poprosila,zda bys mi zas neposlala tu svojí verzí se 150str. ??
    díky
    CHLEBA_S_MASLEM
    CHLEBA_S_MASLEM --- ---
    KUKATEKK: jj, ale šla jsem brzo, páč kamarád si rozsek čelo a byl úplně na šrot, tak jsem ho uložila u nás. tys tam byla?
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    MISHUGE: EPSONKA: super, pokud by si byla tak hodná a poslala mi ho..byla bych Ti moc vděčná..něco mám od druhaček, ale je to moc podrobné a asi 150 stran..
    kdyžtak poslat na mail : lenkapernecka@gmail.com
    díky, díky..

    samozřejmě prvák :)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    mno, tak víš jak, kdyžtak v září, se to taky nepo...:))tak to teda gratuluju no!!:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ja sem ted byl v brne a akademickym mistrovstvi (v softu sme 2. a v baseballu 1.) a plan na to se po vecerech ucit mi jaksi nevysel, takze toho 27. to nak nevidim :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: studente, ještě ne, chybí mi ten poslední předmět, chvilka napětí, co to asi bude?:))ano, pan ctihodný zurynek, řekl mi, že mě rád uvidí příště, tak jdu 26., tak uvidíme...co ty??
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: tak co studentko? uz mas druhak closed?
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    CHLEBA_S_MASLEM: já také, už to slavím týden a včera jsem se poprvé nák moc vypila... ;) Tak gratulju!! Bylas v Tučnákovi?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LEANKA: mám kdyžtak taky...a jiný věci, marketing, právo, a tak...a klíďo píďo i věci ze druháku:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam