• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MISHUGE: sry mravenecku ;) presuneme...





    EPSONKA: hmmmmm uz se tesiiim ;) :D A ja sprt rozhodne nejsem :P esi neco tak tohle fakt ne :D ja sem inteligentni od prirody vime? ;)

    btw at nejsem ot (aby tu nebyly reci), tak jedete nekdo s jarolimkem do rege? :)
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: No jo no šprtů je v tý naší škole jak mravenců :D Je to tvrdej boj s nima:D :D :D
    MERTLAS: Teda jako my tam občas zajdem :D A když už tam sme tak o nás ví celá škola :D Sme největší skandálnice
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: hele ty, seš normálně drzej, počkej, dostaneš na prdel, až si tě najdu, vim,kde bydlíš:))) no, jenže já sem v tom nevinně, může za to jarolímková, tak mlč:)
    PECHPE: vůbec se s nim nebav, je to hroznej šprt!!:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PECHPE: 1jo tak to chapu ze sem te tam este nevidel :D esi si jeji prava ruka... :D

    mno vidite jak ste dobri :D podminecny vylouceni maj jen elitari to jooo :D
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    MERTLAS: Si piš, že s Korcem :)) sem její pravá ruka hehe..ve škole se od ni nehnu ani na krok:D heh Naše třída je elita máme tak půlka podmínečný vyloučení..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: mno trak pac ses chvastala ze tam ses furt vid :D

    btw pechpe kam to chodis ty? nerikej ze do stejnyho vybehu jako borec korec... co? ;) :D

    (jezis ta mi zase da ;) :D )
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: Hehe skandál :D tak co tam vid ... Nejsme žádní šprti aby sme tam byly každej den :D Hlavně když nikoho nevyhoděj ani když nedá ředitelskej termín :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PECHPE: to asi jo, je to divný prostě!! dneska mi udělal mertlas škandál, psal mi sms, že nejsem ve škole, hehe:D
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: Heh, možná tam za nás choděj nějaký hologramy :D Jinak si to neumim představit :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja se muzu srat :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: neser Božka!!:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: tim to neni... to vsichni vedi ze si slepa ;) :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: to bude vono, proto tě tam nevidim:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ja tu sem ikdyz tu nejsem :D stejne jako ve skole xD
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PECHPE:
    MERTLAS: polibte mi oba:D chodim tam, to je jasný, ale Vás tam nevidim:)

    jj, mám kapitolu, páč mám Jarolímkovou a ta to fakt hrotí...tak začni psát a nebud furt na nyxu:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PECHPE: no prave ze vubec :D flaka to :D
    PECHPE
    PECHPE --- ---
    EPSONKA: No korec:D ty tam chodíš jo :D Hehe
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ty uz mas kapitolu??? to nak hrotis n? ikdyz me durman uz po nekom vzkazal ze uz chce videt naky vysledky :D ale ja mam tak akorat titulku keroui sem opsal z tech papiru co nam dali :D krize :D
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EPSONKAaz od prosince, kdyztak dam vedet nejaky info..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MISHUGE: hehe, okok, ale vono to bude krapet trvat, mám zatim kapitolu, ještě je čas:D ale jestli tam budeš makat už teď, chci info:))
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EPSONKA: hele az to napises tak to voskenuj a hot to sem..budu ted makat v kongres.hotelu..uz jsem zvedava voe;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MERTLAS: to jo, to muses psat o tom jejich finančim kolabsu..;))) ale čéče taky bych nevedla co napsat o islandu,vono asi vsechno muselo bejt napsany..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam