• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    LEANKA: a tohle bude asi nejlepší jsysel@citellus.cz
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    MISHUGE: zkus tohle
    Jednatel: Ing. Jiří Sysel

    Tel: +420 283 880 811
    Fax: +420 283 880 813
    GSM: +420 777 128 031
    E-mail: info@citellus.cz
    Skype: citellus803
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MISHUGE: no, tak tose ti určo hodí:)mě taky pomohli v park hotelu:))
    meil seženu!!
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    mate nekdo na pana Sysla e-mail? dík!!!
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EPSONKA: dík moc,no este ze pracuju v hotelu,kde se tohle děla, tak tam napišu,co tu dělam a třeba stranku zaplacnu;))
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MISHUGE: mám Jarolímkovou, zrovna dneska sem za ní byla, dala mi to opravený,takže pár detailů dodělám a bude to, díky bohu, je to voser. Sysel je v poho, učí hotelnictví na střídačku se Zurynkem.Ale je to externista,takže se s nim budeš muset dohadovat po phonu a meilech. kámoška ho měla loni a byla s nim spokojená.Kongresová turistika je pěknej voser,je to nová disciplína, takže toho moc neni a třebas ani v czech turismu o tom nic nevědí:D takže držim palce:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    plus svazani, musi to prescist durman u keryho to pisu, a odevzdani a kontrola chyba tak... prace jak na kostele... do nedele to chci mit dopsany :D banzaj :D
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    MERTLAS: no tak to mas na kazdy den jednu stranku a jeden den k dobru;)) to das;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    syslik je pohodar... uci hotelnictvi, ale bejva jen jednou za cas... za nas se stridal se zurynkem cca jednou za 14 dnu... :P

    tyve a esi vam muzu poradit, tak uz to piste a necekejte na posledni chvili... mi z toho za chvili rupne v kouli... este mi zbejva cca 13 stranek a mam poslednich cca 14 dnu... uf :P
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EPSONKA: a koho si mela? protoze jsem nestihla si vybrat téma, bylo mi jedno prideleno..a "poradce" je sysel,kterýho vubec neznam..znate,je v poho?
    ps,taky mam tu kongresovou turistiku od roku nevim do ted;)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    EPSONKA: jo dík..no já mám formákovou a viděla sem jí jednou v životě, ona je ve škole jen dvě hodiny týdně tak je to těžší jí stihnout..ale dík..něco zkusim vymyslet
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LEANKA: měl by ti poradit tvůj poradce na ap. Já sem měla kongresovou turistiku v čr,a v osnově sem měla charakteristiku, význam, nabídku ,rozvoj a výhody a tak...
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    poradí mi někdo, co jste psali do osnovy na zadání absolventské práce..mám téma jeskyně v čr..jenom nějaký obecný body?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: chci oboje:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: muzu ti nabidnout bud sluzbu nebo financni odmenu ;) nebo sluzbu za financni odmenu ;) :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: hehe, tak to máš co dělat teda:))

    vypracovaný otázky mám, co za to?:D já mám na všechno:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele nemate nekdo vypracovany otazky na aj k absolventkam? O:-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: nemam ani to a po vanocich sečm rekl zte odevzdam cca pulku :P asi ne no :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: nevotravuj:D

    mám kapitolu, a do ledna to mám mít hotový, asi ne no:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak co, jak ste na tom s absolventkou? :) stejna krize jako u me? ze me nebude ani spatnej spisovatel :D
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    ahoj, máte někdo prosím právo s Kruntorádem???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam