• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    před nesetem byl hodně velkej bordel na studijnim, pak jsme psali petice, a nakonec všechny ty babky vyházely. teď je to se studijním ok.
    s nesetem se po domluvě rozloučili na vše, pro nadměrné nároky na studenty :) tak je u nás..
    a co se týče minulých let, třeba já jsem měla minulý rok na dálkovém skvělé termíny na zkoušky, všechno o víkendech, tenhle semestr je to hrůza. hodně ale záleží na domluvě s profesory. hodně tu funguje co si nevyřveš, nemáš :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    No já zase slyšela, že bez něj tam byl ještě větší bordel, tak to těžko říct.... mám takovou chuť to celý "reklamovat" :-D Mohlo by to jít, tím že platím, zakupuju produkt, a nejsem s ním spokojená.... se schválně podívám, jestli se tam dá nějak odstoupit od smlouvy a vrátit prachy, když jsem nespokojená....
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to muzeme nasledovne... ale co sem slysel tak tahle skola de dohaje spolu s nesetem :P ze prej driv to bejvalo dobry... ale nevim.. mam to jen z doslechu...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: hm, já bych spíš zašla na studijní vymlátit z nich zpátky mých sto tisíc, protože tohle jsem si za takový prachy nepředstavovala...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: hehe, tak jo a zboříme to tam:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    zajdem v letnim (teda esi se tam dohrabem) do pausy ne? takovej mininyx meeting nasranych studentu :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    VAMPIREGIRL: vítej v klubu;)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    No já začínám bejt ze slavný VŠO dost nasraná už.... jednak bordel jak prase, druhak oni si myslej, kdovíjak dálkaře nevytrhnou termínem typu "v úterý v 17:00" nebo "v sobotu v 10:00" - to je sice od nich milý, ale když makám na krátkej-dlouhej, tak je mi to úplně šumák a zatím jsem se skoro na žádný ty jejich super termíny nedostala. Fakt jsem rozčílená...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: ;))) kor u chlapa, že;) na ten mark jsem zvědavá, bude to sranda no:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: ja na to budu mit 2 dny po janderovvi :D teda jeden den... druhej na to uz pujdu :D haaleluja :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: nápodobně, jdu v po a slečně, která se to učila 4 dny, řekla, že to je málo,že to chce minimálně 14 dní:D mno, co řikala, tak prej snad vypíše termíny někdy v březnu bo co,ale to je pěkně na prd
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no vcera sem ta ja byl na patakovi taky :) (teda jako ve stredu) a byla to komedie... cista komedie... :P

    ale tak aspon to mam :)

    kazdopadne sem zvedavej jak to bude resit Goebels (jak jsme prejmenovali Nesera) :P protoze ja jdu na jedinej moznej termin na mkg a prej dalsi uz vypisovat nebude... takze sem dooost zvedavej :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: jo, viděla, měli ste oba kvádro ne?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: fakt? a kterej ty seš?:) ale určo si tam s náma nebyl do půl 11;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    asi tak, neschopnost profesorů vypsat další termíny je do nebe volající!! já za to nemůžu že přijmuli 500 lidí místo 250, tak kurva musej dát víc termínů, logicky je jasný, že jim nebude stačit stejnej počet jako loni:D musel asem si uevit:D

    a jako včera, zkouška s Patákem? odcházela sem v půl 11 večer, mazec!! :D sme tam byli od 4.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    vso nasrat :P
    JELLY
    JELLY --- ---
    gullova nasrat!
    DOT
    DOT --- ---
    AJ v CR a uz sem to sehnal. . .
    DOT
    DOT --- ---
    Nemate nekdo z magisterskeho studia managment leteckych podniku ucebnici na AJ v elektronicky podobe? Nebo kdokoliv, ono to bude asi pro vsechny stejny. . .
    DIGITALL
    DIGITALL --- ---
    kdo chodí na letce do druhého ročníku kombinované studium?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam