• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    navic rikali, ze uznaj totozny zkousky co sme meli na vosce a houbec... :-\ o bakalarkach nemluve... prej ze jenom doplnime tu z vosky... to je horsi nez psat novou... uf
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MYS_USATA: tak já očekávala za ty nemalý peníze krapet jinej přístup celýho vedení, a ejhle, nevyšlo to. chovaj se jak koko*ti a nikdo nic neví, nepoví a každej den je všechno jinak!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: potom nechápu, asi to tam taky vedou, jak se zrovna zlíbí, pokaždé říkali něco jiného, a na 3 roky teda prachy nemám, popravdě i na ty tři semestry skoro ne
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: tam už jsem se ptala, uznávají jen Jahodovku a pár dalších škol, s mojí nemají smlouvu - původně říkali, že jo, pak ale ženská na studijní obrátila s tím, že mi jen uznají všechny totožné zkoušky, ale musím normálně projít 3 roky
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    EPSONKA:
    VAMPIREGIRL: fakt? nic moc neočekávám, jen mi přišlo škoda si za 3 semestry po vošce nedodělat bakaláře
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    jo, to teda je
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MYS_USATA: vůbec k nám nelez, ta škola je totálně na ho*no!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PALMEXMAN: díky
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    studuje zde někdo nástavbově cestovní ruch po vošce? zajímalo by mě, podle jaké učebnice jedou jazyky (uvažuju o přihlášce, tak abych se přes prázdniny trochu připravila) a jakou úroveň znalostí požadují v aj, fj
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    přerušuju..... a hned jak přijdu na to, jak to celý reklamovat, tak se z nich pokusím vyrazit zpátky moje prachy.... protože fakt nejsem spokojená s jejich přístupem.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    doma to nikdy neudelas tak, jak ti to udelaj profici :) 500 zas neni takova palka za profi praci :)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LEANKA: já si do nechala dělat tady http://www.diplomka24.cz/ a spokojená.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    mužete mi prosim někdo poradit kde nechat vytisknout a svázat absolventku?? nechci za to dát majlant a zároveň chci aby to bylo hezký..doma na tiskárně si to fakt tisknout nebudu..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    a je to doma... marketing hotovej,.. zkouskovy zavreny... nazdar bazar.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: HLASITA ZAVIST!! :) to je ta nemcina? :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ten je dost pomrdanej... nevim co tam s tim furt delaj... tam furt mackaj to "delete" :P a pokazdy to jednim jebem smaznou :D hold sou tam bezpaterni jak na čmfs :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: tak můj to byl první, tak ať nesere jako, dělá z tý nj bůhví co ....
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    PALMEXMAN: hehe, to je fakt vostrej páprda ty jo. tak hlavní je, že Vám to opravil a že to máte,ale nechápu, v čem je problém, opravit nějakejch 30 testů. hlavně prej minule řikal, že to bude do středy a nic. takže mi je jasný, že to nestihne, a já budu muset dělat nj v červnu, to bych ho zbila:))
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LE_DECHU: pardon;) aha, no tak s účtem to asi jinak nejde, a ty jazyky, jim napiš meila...
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    EPSONKA: jsem ten :-) no tak v SIS u mi chybi 2 jazyky a krom 4 lidi vsem chybi to Man. Ucto ptz to opakujeme az v semestru ten zapocet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam