• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: aha, to de, a co se mám teda učit?:D
    BIRK
    BIRK --- ---
    EPSONKA: ty okruhy z netu ke statnicim nejsou aktualni :D jen neco a nic jinyho neni...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: já nemám na spolužáky přístup. uveď mě do situace pls:)
    BIRK
    BIRK --- ---
    no vlastne je to jednoduchy...vsechno...proste tri semestry...tak jsem si nad tim lamal halvu :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj tcr a ecr jsou mazec :D ani nevim co se mam ucit :D
    BIRK
    BIRK --- ---
    myslim z tcr a ecr :D precti si spoluzaky...uvidis :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    BIRK: jakej vzruch ohledně otázek?

    státnice z aj největší pohoda, čekala jsem že to bude mnohem těžší, furt vyhrožovali a prd jako;)
    BIRK
    BIRK --- ---
    PALMEXMAN: jj jj taky sprtam... co rikas na ty vzruchy ohledne otazek :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: jj valime se :D kdo by se v tomhle krasny pocasi nevalel nekde :D na nekom :D :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    já jdu ve středu taky na aj a nápodobně mertlas;)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    eee... ve ctvrtek jdu na anglinu a este sem to nevidel :P
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LE_DECHU: hele, nestraším. už jen zoufale čekám na konec. prostě 2000 za zkoušku ve zkouškovým, co na to říct, že? ani prorektor s tím víc neudělá. profa se rozhodla, a my nemáme nikde smluvně daný nárok na 3 termíny zdarma ve zkouškovém. spousta z nás chce jít na státnice v červnu, tak to zaplatíme. ale zůstane v nás pocit, že je to sprostý a nefér.
    navíc mě mrzí, že jsem tu školu doporučila pár lidem, ale jak se to u nás v poslední době zhoršuje, to snad nemá obdoby
    CHRISTY
    CHRISTY --- ---
    já bych tam už nešla ani za nic!!!
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    AYPERI: nestras :-/
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    LEANKA: tak jdi alespoň na leteckou jako jsem já. cestovní ruch je větší masakr
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    _JP_: ano a nejsem sama..podala jsem již přihlášku..1 rok to vydržim
    _JP_
    _JP_ --- ---
    hmm, to je teda pěkný...
    tak co Lenko, pořád tam chceš jít?:)
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    EPSONKA: jo, to mě taky rozštíplo. u nás to bylo letos tak, že diplomky přidělili až na začátku října (omluva žádná, musela jsem si sehnat konzultanta, a ztratili mi návrh osnovy, takže ani nevím co mi chválili). normální. prý ať to neřeším, tak jo no. termín odevzdání beze změny, a ten kdo to nestihl do 30.dubna, může jít jedině v září, a vysolit přesně jak píšeš 7 tisíc. jejich důvody jsou prostě scifi.
    ale je tu zlepšení, abych jen neprudila. zářijový termín nebyl když jsem byla na bakaláři běžný, bylo to jen na zvláštní posouzení. spolužačky co neudělaly státnice si to musely vyjednat s vedením a zdůvonit. běžný bylo červen nebo leden. hurá
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    AYPERI: tak to je nemálo hustý, to slyšim poprvý. Mě třeba sere, že když člověk nejde na státnice v červnu,ale v září, tak platí 7000. prej za to, že nás vedou dál jako studenty. btw. to můžu jít na ty 2 měsíce na pracák a mám to zadarmo, fakt šmelej!!
    hlavně nás chtěj co nejvíc nastrkat na září, páč nemaj prachy. super:(
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    šmarja, takže kromě toho rance, co člověk zaplatí za studium cáluje ještě mimo? sem fakt nejdu...
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    jo, snížil to z varianty profesorky 25 000 za zkoušku v ZS nebo individuálního plánu za 5000 při zkoušce teď, na poplatek 2000 za jeden termín teď :( hurá. no, ještě něco zkusíme, tak uvidíme jak to dopadne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam