• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    AYPERI: diky :)
    AYPERI
    AYPERI --- ---
    MERTLAS:
    BIRK:
    obhajobu nijak neřešte. stručně představte svou práci, jaký byl cíl, jestli ho bylo dosaženo, nebo ne, a proč. jaké problémy jste měli apod. pak se vás zeptají na otázky (oponenta/konzultanta), a je to .)
    BIRK
    BIRK --- ---
    EPSONKA: budu muset jinak by me to pekne na___
    BIRK
    BIRK --- ---
    MERTLAS: na obhajobu nic...proste uvidim jak to bude...

    jinak Zichova je uzasna...na tu mi nesahejte...fakt supr a ferova...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    EPSONKA: kdo tu mluvi o zichovy :D a co ty vis... ona vypada na to ze kdyby si prisla v latexu tak by si mozna nechala rict :D

    btw co si pripravujete na obhajobu? vubec netusim co o tom mektat... :P esi jen ty dve otazky nebo co?
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: tak zichová by ten obleček asi moc neocenila:D

    BIRK: tak dáš to s přehledem ne?:)
    BIRK
    BIRK --- ---
    EPSONKA: jj jj ecr je fkat kvalitni to me stalo dvojnasobek casu
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    pokud budes vypadat nejak takle: [ ZMAR @ Schoolgirls uniform / školačky v uniformách .. pics & pokec ] aby si odvedla pozornost tak klido :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: mám ti to přijít natočit?:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to ecr je fakt humus... vubec nevim co ji tam budu plkat... pokud si nevytahnu histoii tak sem totalne v haji :P to bude provar... omg ja to nechci radsi ani videt... doufam ze budu mit total blackout abych si to nepamatoval co tam budu delat :P
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: já začla dneska:D jsem nemocná, takže nic moc. si ted přečtu dopravu, stravování mám za sebou, si to pamatuju, teda snad:D a pak to ecr hnusný.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    joaahaaaa crvvv tak to jooo ;)

    no ja ted docitam (a opravdu jen docitam) 17. okruh (ale ani nevim jestli to je to co se mame ucit :P ) z ecr. a v patek jedu na vikend na turnaj s repre... takze to nevim jak moc se budu ucit... takze sem lehce totalne v prdeli :-\
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: :D to taky, já jdu v úterý, a umim prd, kdy si začal se učit??

    jinak jakože sem crv ne asi;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    posrana jak amici v ardenach? :D ;)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    já sem to samý jak mertlas
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    BIRK: no jak se to veme... budu v prednich liniich naseho regimentu :P nerad proslapavam cestu.... vzdycky sem chodil tak nak kolem stredy ctvrtka... jak u matury tak u absolventek a tak.. z tohodle sem lehce nervozni... :-\ (lehce rozumej ze sem, posranej jak amici v ardenach :P )
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    MCR dalkove 1. rocnik (resp. 4 rocnik) :-)
    BIRK
    BIRK --- ---
    MERTLAS: v pondeli...jeee tady se nekdo ma...jinak musim rict ze dnes jsem se kouknul do poznamek a vubec nic nevim...je mi jasny ze je to normalni stav...ale i tak nic moc co by me potesilo :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja na cestovni ruch navazujici bc. (neboli crv) :) v pondeli jdu na popravu :) a uvazuju esi mam studovat dal nebo ne :P
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    btw lidi nechcete nekdo hodit na nastenku nebo nekam kdo kam chodi at se daji shareovat nejak informace? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam