• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LEANKA: Je to tak, nebo mrkni na všo.matros.cz zda tam neco neni...
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    LEANKA: tu nemám, ale jestli je taky z akcentu, tak mám kousek toho testu, ten maj všechny skupiny od těhle učitelů z tý jazykovky prakticky stejný, tak jestli chceš, můžu Ti to poslat. Kdyžtak pošta..
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    Ahoj je tu nekdo kdo mel na anglinu Romovou? Pri hodinach se zda celkem v pohode tak by me zajimalo jaka je u testu, da se podvadet? Mam pocit ze se tech milion slovicek nenaucim
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    ahoj neni tu někdo z prváku kdo dělá tu semestrální práci z informatiky nebo někdo z vyšších ročníků a byl by ochoten mi poradit? :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tyvado... si nechal Pavlik udelat portret od Picasa? :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    EXAGE: hezké :)))
    EXAGE
    EXAGE --- ---


    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    MERTLAS: SVSES
    - Libeň (soupli me jako DiS rovnou do druhaku a trochu se tam zmitam)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kdepak ses? :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    ja si rikala ze spalena nebude dobra volba... a nesla jsem
    ikdyz ma volba taky nic moc.. moc narocny :(
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    no tak mě to dnes na studijním nikdo nezvedal a to jsem zkusila všechny čísla několikrát tak zítra se tam dostavim osobně a sem zvědavá co vymyslej..
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    já vim všechno ne asi:D simtě, ten bordel tam je minimálně 3 roky co vim, takže se to fakt zlepšit nemůže, když jsou tam stejný lidi:) nejsem no, už nikdy!!:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    :D jak ty to epsi muzes vedet :D dyt uz tu nejsi :D nebo jo? oO nahodou neset se oproti loni snazi :) (byt bezvysledne :D)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LEANKA: a tak to bude pokračovat dál, musíš se obrnit pevnejma nervama, nic tam nefunguje, jak má!!!
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    tak jsem zahájila studium na všo..teda né úplně pač jsem tam ještě nebyla..nicméně mě pěkně serou že ani týden po začátku semestru nemám rozvrh kompletní..na email nereagujou tak tam dneska zavolám a případně zítra zajdu..dobrej začátek :/
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    dik za refer, tak snad to bude v poho.. Aj neni muj silny salek kavy tak mam stejne obavu, ale nejak to dopadne..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    mel sem ji u absolventek... docela v pohode zenska. nerejpe (mluvit moc taky neumi) takovej stredoevropskej prumer... neslysel sem ze by byla nejaka vostra. spis naopak :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    _JP_: to je celkem zmatené info .)
    ale dík .)
    _JP_
    _JP_ --- ---
    MERMAIDA: z hodin jí neznám, ale byla s náma na rozlučce, taková normální hodná starší ženská, působí trochu zmateně :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    Někdo z VOPŠ, kdo by znal profesorku Novotnou (na aj).... zkusenosti, jaka je .. co pozaduje a tak?

    (Zaskakuje mi na zkousce /reparatu za profesorku Orsagovou)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam