• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    nevim... s letcema emam osobni zkusenost... :/
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    Takze rikas ze mcr nebrat jo? Ze je letecka lehci rika kazdej, tak na tom asi neco bude, no..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    mcr je trochu mazec no... ja sem ted na magistrovi a trochu si to nedavam :P patak mi dal komise, titlbachova tky vostra jak britva... kdybych nebyl debil tak sem sel na letce :/ :P
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    A dalsi dotaz, uvazuju o pokracovani ve studiu ve spaleny, mate nekdo zkusenost s oborama? Radeji bych pokracovala v cestovnim ruchu a i predmety mi prijdou v pohode ale povida se, ze je to narocnejsi jak letecka doprava..coz mi teda podle predmetu neprijde(tvrdila nam to i Benesova na ecr, co tu skolu vystudovala)..mam mesic na podani prihlasky a nerada bych se rozhodla spatne..zajimavy jsou pro me oba obory..
    ..nemam s tou skolou zadny problem, tak nevidim duvod proc jit jinam :)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    MERMAIDA: Dik :)
    MERMAIDA
    MERMAIDA --- ---
    LEANKA: tak ti budu drzet palce :-) si pamatuju jak jsem byly nervozni na Masny :-)
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    LEANKA: angličtna je v poho, jsou hodní, člověk mluví chvíli, zeptaj se tě na to, o čem si psala bakalářku, někdy položej i otázku z toho, ale pohoda, fakt se neboj. angličtina taky neni moje silná stránka a s přehledem :) Mišková dělá bubu, ale taky je v poho.
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    Cau, za tyden me cekaj statnice z angliny..jak to probiha? Jsou hodny(hlavne Miskova a Duskova)? Celkem se bojim :( anglictina neni moje silna stranka..
    GUGU
    GUGU --- ---
    Zdravíčko, měla bych dotaz. Budu teď končit bakaláře a začínám uvažovat kam dál...můžete mi někdo objektivně napsat názor na tuhle školu? Co se týče náročnosti, to že je to soukromý, úroveň a tak dál...týká se to jak oboru cestovní ruch tak tý letecký dopravy.. dík moc za všechny komentáře..



    SOPAN
    SOPAN --- ---
    PALMEXMAN: jo aha, tak to je vpohodě...to se kdyžtak asi spokojim s tim horšim :-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    mozna ze neco malo bude chtit... ale pokud splnis body tak by te moc trapit nemusel... ale zalezi na nalade :D on je hodne naladovej :D
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    MERTLAS: no a ta ústní zkouška tam teda je nebo to hasne tim testem??, to asi budou mít všichni stejně..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LEANKA: tak to bys mohla bejt teoreticky za vodou... pokud si to dobre pamatuju tak potrebujes z tech testu aspon 20 bodu a celkove tusim 42 aby si prosla ne? pac z velkyho musi mit minimalne 20. džejdžej je v pohode :)
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    MERTLAS: a u jandery? čeká mě v únoru ten velkej test..nasbíral jsem asi lehce přes 20 bodů z malých testů..
    DOT
    DOT --- ---
    nemate nekdo nejakej zazracnej material na makro? MLP 2. magisterske studium...
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    my máme ňákou ukrajinu úplně z jiný školy ale ta řikala něco o fialový, že to zkouší nebo co...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    u jandery? :)
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    hele a jak probíhá zkouška z ekonomie? je to jenom ten velkej test, ke kterýmu můžeme mít tahák nebo je tam i nějaká ústní zkouška??
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    :D
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    romová je super, měla sem jí u státnic a je nejvíc hodná!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam