• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PENDREKObrana kultury v CR
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: jo. organizace celych protestu je strasliva. nadruhou stranu, ono se to hezky kritizuje, ale ze by treba nekdo prilozil ruku k dilu.... :]
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: ted jsem odtamtud prisel . bohuzel mate pravdu
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Z té demonstrace jsem byl trochu smutnej, taková šance upozornit na problém, a organizátoři z toho udělali lidový dožínky říznutý školní besídkou "a kdo ještě něco umí, třeba ty holčičko ve třetí řadě, zarecituj básníčku" plus sem tam reklama divadel. Jedinej, kdo mě potěšil, byl Kraus.
    Proč tam nemluvili víc o tom, co se děje, a jak to řešit, opravdu nechápu. Šlo snad o to sdělit veřejnosti nějaký fakta o tom, co Richtr dělá se státními penězi.
    KACKAA
    KACKAA --- ---
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    Písnička DJ Milana, stojí to za poslech.... krásně zkombinovaný s Jakešem

    http://www.divadlodisk.cz/temp/DJMilan.mp3
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    ...a divadla si nebudou muset ponižujícím způsobem vypůjčovat od výtvarníků termín Knížákování, ale vytvoří si vlastní, divadelnický...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    smutný je, že za chvíli budou prázdniny, ono během léta pár "vyvolených" divadel najednou nějakou speciální kdesi nalezenou dotaci dostane, ale zato budou muset držet hubu, a hezky se to rozklíží zevnitř


    a richterova údajná hláška k hrabovi: "ještě jsem nenabil všechny zbraně," je taková shrnující... :/
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Možná by bylo praktické umístit to o té demonstraci nebo co to má bejt do záhlaví.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    CATT: Nepotřebuji si provrtat ruku příkepovou vrtačkou, abych uvěřil tomu, že to bolí; nemám sebemenší motivaci jít na jakýkoli muzikál, tím méně na muzikál Němcová. Kdo to učiní, může si za to sám, a nemá důvod ke stestkům.
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    jasejte radni, ostuda je uz mezinarodni!
    http://www.lemonde.fr/archives/article/2008/05/05/menaces-sur-la-vie-culturelle-pragoise_1041314_0.html
    slysel jsem, ze o tom neco vyslo i v guardianu, ale nemam cas to ted hledat.
    CATT
    CATT --- ---
    Pokud má ještě někdo pochybnosti, měl by se jít podívat na představení Němcová do Ta Fantastiky. Jednak uvidíte, co pan Kratochvíl se svým ziskem dělá - naprosto ho neinvestuje zpátky do divadla, to je omšelé a naprosto nevyhovující, dvouhodinové představení je utrpení.
    Ale Němcová. Řečí hodnocení na csfd.cz je to Odpad! Hudba jako když se potká Karel Vágner s Rammstein, spojení těch nejhorších kýčů sedmdesátých a devadesátých let. Představení má být zřejmě avangtgardní, ale z první hodiny se vám zpětně nevybaví vůbec nic. Tedy kromě skvělých rýmů "slovanský ráj, kolébku Valhalu, Babičku pomalu".
    Opravdu must see pro všechny, kdo si myslí, že by měla komerční divadla dostávat příspěvek.
    KACKAA
    KACKAA --- ---
    Hezký den všem,


    rádi bychom vás informovali o další akci na podporu kultury v Praze.



    Jedná se o koncert-happening, který se uskuteční v neděli 25. května 2008 na piazzetě Národního divadla (prostranství mezi historickou budovou a Laternou magikou). Začne cca ve 14.00 a bude trvat do cca 19.00. Na akci vystoupí řada umělců podporujících petici Za Prahu kulturní (v jednání jsou např. Tata Bojs, Richard Krajčo a mnoho dalších hudebníků, výtvarníků, herců a jiných performerů).



    ITSX
    ITSX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam