• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLTIGERWeeds - original HBO series
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KAKIHARA: a ted kdyz na to koukam podruhy tak je to na rozdil od serialu strihove dost necitlivy...proste viz Weeds Season 2 Finale :)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    ROTTWEILER: http://www.youtube.com/watch?v=MVHjlCIHnFE 'there are mother fucking snakes on this motherfucking plane' ...ted jak na to koukam tak je to skvely strihove (poplatny projevu, Dean-Doug,....:)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KAKIHARA: Projev na konci základky? To jsem už úplně zapomněl. Nemá někdo youtube video?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    E42: neasi:)....prave ze zacatku me sral ze jak je hrozne hustej v jedenacti,ale od ty doby co mel ten projev na konci zakladky si me ziskal.....nicmene u me vede Doug s Deanem(co do naplni charakteru) a Gulliermo (co do popasovani se s roli, nebo proste uz tim stylem jak mluvi)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    E42: To mě dostalo jak to skončilo. To bude nejspíš další série co?
    E42
    E42 --- ---
    Hehe, Shane byl už od první epizody nejlepší postava a v aktuálním season finále jenom potvrdil :)
    HASH
    HASH --- ---
    wtf...
    BRADA_CZ
    BRADA_CZ --- ---
    Doug je super, btw celou patou serku sem si rikal odkud ja znam tu doktorku, v poslednim dile jsem zjistil ze to je Alanis Morissette :-))
    CATT
    CATT --- ---
    E42: Já jsem s výsledkem velmi spokojen. Původně jsem byl rád, že to končí, teď se těším na další sérii. Vývoj postav výborný, snad jenom Dough je stále vyhulenější.
    E42
    E42 --- ---
    Já jsem teda vývojem poslední série mírně potěšen. Řekl bych, že se kvalita vrátila někam na úroveň druhý sezóny, což už se dá.
    CATT
    CATT --- ---
    Tak další série, uf.
    Nějak mě vůbec nenapadlo, že by Jenji Kohan mohla být ženská :) ale "má to v hlavě srovnané" :)
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    nemate ty titulky nekde jinde nez na titulky.com ? sem linej se tam registrovat :)
    DEJF
    DEJF --- ---
    cz-tit. k 503 uz nekdo videl ;)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    LOSEMILOS: rychlost? 4 dny po odvisilani? :)))
    LOSEMILOS
    LOSEMILOS --- ---
    CZ titule
    http://www.titulky.com/Weeds-S05E01-133579.htm

    tomu rikam rychlost - parada - se na tu jdu snad kouknout hned .))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam