• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIC_HALVIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    lulz

    BRENDY
    BRENDY --- ---
    BRENDY: jinak používám klasiku explorer.
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    ROENICK: Uživatelsky známý postupy jsem vyzkoušel.. Doufal jsem, že někdo poradí nějakou fintu, o který běžný spotřebitel neví.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    cache jsi vymaznul?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BRENDY: pro priste to pripis hned do toho postu :) "psalo mi to at zkusim A a B, oboje jsem vyzkousel"

    mas naky dalsi browsry? v jakym to vlastne zkousis?
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    JAPAN: ptám se tak blbě, protože jsem tohle všechno zkoušel.. Zase nejsem úplnej negramot..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JAPAN: :)))
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    BRENDY: a nemáš vypnutý javascript, nebo starou verzi flash playeru?
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    Prosím vás o radu. Připadám si jak vocas, protože mi nejdou zobrazovat videa na youtube a zkoušel jsem všechno možný..

    Píše to : Zdá se, že máte vypnutý jazyk JavaScript, nebo máte starou verzi přehrávače Adobe Flash Player. Kliknutím sem stáhnete nejnovější přehrávač Flash.

    dík za odpovědi.. (nebo mě smažte:)
    TANTRICK
    TANTRICK --- ---
    Existuje nějaká služba na sdílení videí, která by umožňovala sdílet:
    > 45 min videa
    > 500 MB
    HD kvalita

    Zdarma nebo za mírný poplatek?
    ERTHAINEL
    ERTHAINEL --- ---
    Znáte někdo něco lepšího pro komunitní projekty než Vimeo.com? Provozuji malé stránky (http://www.porg.tv) a háním nějaké lepší řešení...
    LEWIN
    LEWIN --- ---
    Zdravim, existuje v současný době nějaká funkční aplikace na stahování videí z YouTube?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HVJ3R: to je fakt divny, ja pouzivam FF a Chrome, na YT jsem kazdy den a zadne chyby jsem nepotkal :o
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JAPAN: Prvni screenshot je firefox 3.0.13, dalsi jsou IE8 (ve kterym jsem mel starsi verzi flashe, takze mi to aspon hralo videa). Prohlizecem to opravdu nebylo.
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HVJ3R: skus používat nějakej normální prohlížeč
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    CZUPA: Pracuju s tim uz delsi dobu (3/4 roku) a timeouty a error hlasky jsou bohuzel bezna vec (musel jsem zvysit timeout uploadu videa na 2hodiny!). Bad Gateway, Service Unavailable, timeouty, nekdy treba cely den.

    Nicmene dneska (tedka) mi youtube dela zajimavy veci. Nechce prehravat nektera videa (An error occurred, please try again later) postupne v ruznych verzich flashe (WIN 10,0,32,18, WIN 9,0,45,0) a ruznych prohlizecich. Asi neco kutej :)

    http://temp.al-kombucha.net/youtube-ehm.png
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    cau, pracuje tady nekdo s YouTube API? Pouzivam knihovnu Zend GData, vsechno mi to chodilo, ale ted mi nejde ani direct ani browser upload. Oboji mi dava timeout hlasky na strane YouTube. Je mozne, ze to maji podelane, nebo mi to nekde po ceste kurvi ISP?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JERRYGN: na youtube trva i nez ti schvali koment k videu, takze bych rekl ze urcite...
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    mám dotaz: když na youtube vytvořím kanál, trvá to nějakou dobu než je možno jej "najít"? je tam nějaký approval time? díky za odpověď, pokud je to offtopic tak mě smažte...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    a nejakej repeat taky hledam marne co? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam