• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIC_HALVIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    REONA: afaik nope, leda jít na kanál konkrétního uživatele a vidět to v jeho aktivitě, že likeoval ono určitý video, ale tohleto zobrazování co jsem likenul si dá vypnout, takže to neni stopro sure
    REONA
    REONA --- ---
    Asi to sem úplně nepatří, ale lze na Youtube zjistit, kdo mi likoval video?

    V analytics vidím počet shlédnutí, demografické rozložení, div ne číslo podprsenky...ale tuhle informaci se mi nepodařilo nijak zjistit. Díky předem za radu :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ten hax jak zjistit smazany favs si nekdo nepamatuje? bylo to nak pres editaci toho playlistu, ale zda se, ze uz to taky nefacha

    jeste je nakej ten web jak to cloveku hlida ale nak mi nejede
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    JAPAN: to je ještě starej layout.. mě už prdli novej.. A funkci na přepnutí jsem nikde nenašel..


    SKY_MAX: Ale našel jsem dobrou alternativu, když jdete to svýho účtu tak jak máte Správce videí, editor videa, odběry, analytics, tak stačí kliknout na odběry a tam se zobrazej všechny jenom nahraný videa
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    čau, sry jestli offtopic

    ale přišli jste někdo jak teďka v novym layoutu YT prostě mít seznam všech uploadlejch videí od všech co odebíráte?

    Dřív to byla prostě hlavní stránka a člověk si vybral "pouze nahrané", teďka to ale fakt nemůžu nikde najít.. Jestli někdo ví jak na to, tak tyjo povězte
    díky
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SKATEMURAI: jak to souvisi s video portaly? :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Prosím vás, už pár dní se, bohužel neúspěšně snažím zařídit více kanálů na youtube (a pro jistotu jeden z nich sdílet). Mohli byste mi prosím poradit? A třeba úplně klidně v chatu, zatímco já to tady budu patlat?
    Moc díky
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    MATEJAK: Dik moc!
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    MATEJAK: Potřebuju je porovnat v rámci jedné práce, tak se ptám, jestli tady jsou vyjmenované všechny používané servery...
    MATEJAK
    MATEJAK --- ---
    JUSTLIKEU: co po nich chces a co ti vadi na jmenovanejch? ;-)
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    chtěl bych se zeptat, jaké znáte jiné video hostingové servery než jsou:

    YouTube
    Vimeo
    DailyMotion
    Metacafe
    Viddler
    blip
    Bitsontherun
    Veoh
    Stream
    anyclip
    POPEY
    POPEY --- ---
    potreboval bych radu jak stahnout video z teto stranky
    Valencia acoge la Feria Internacional de Cáñamo Medicinal - ANTENA 3 TV
    http://www.antena3.com/noticias/sociedad/valencia-acoge-feria-internacional-canamo-medicial_2012042000158.html

    mam realplayer kterej nikdy nema problemy
    ale tady VZDY stahne jen tu reklamu co maj predtim a to video zaboha nemuzu downloadnout.

    dik moc za rady
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    ELECTRICFRET: jj uz jsem to zkusil a vimeo toto zvlada
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    CRS1138: zdá se mi, že na vimeu sem občas viděl hodně divoké velikosti. zkus to tam.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    OTZ: youtube pokud vim nepodporuje nestandardni AR, lepe receno tam doplni cerne pruhy, coz nechci. Zatim zkousim BitsOnTheRun. Jen me zajima, jestli nekdo nevi o necem jinem vyzkousenem.
    OTZ
    OTZ --- ---
    CRS1138: youtube?:)
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Nevim jestli to sem patri, ale hledam nejaky video hosting (idealne s free verzi, chapejte ten trafik tam nebude zas tak velky), ktery by umel nestandardni aspect ratio pro video. Konkretne bych mel mit video o velikosti 1102x350px. Vite nekdo o necem takovem?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JAPAN: gut...ja to nekolikrat googlil a nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam