• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIC_HALVIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
    Klub by se měl věnovat spíše sociálně vědní reflexi, ale technologické stránce vývoje se také nevyhýbá, neb spolu blízce souvisí. Zajímá se o zejména o web2.0 aplikace, poskytujících video hosting pro amatérské a polo-profesionální maloformátové video obsahy. Klub neslouží k pastování konkrétních videí, pokud přímo nesouvisí s výše popisovanou tématikou. Zabývá se současnými trendy v produkci, distribuci a percepci těchto typů videí koncovými uživateli.( např. televize 1.0,2.0,3.0) Nezabývá se ale přímo širokou paletou internetových televizí, jako spíše konvergencí těchto typů "komunitních médií" (od zájmových až po youtube) s profesiolální tvorbou interaktivních televizí typu video on demand.
    rozbalit záhlaví
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    IHAY: nijak, je to automatická detekce audiostopy na straně youtube
    IHAY
    IHAY --- ---
    ahoj, prosím dotaz:
    jak při nahrávání videa na youtube aktivovat tuhle featuru umožňující nákup tracků. dá se pomocí toho vyhnout konfliktu s copyrightem? stačí aspoň tip, co mám hledat, díky.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    wow shuffle v playlistu na Yt, bomba! :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    _K5_: dyť to funguje, co je za problém?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    _K5_: ta jejich "střižna" to umí. V audio stopě, kde je napsáno "sem přetáhně te audio", stačí na ono místo přetáhnout jakýkoli video a použije se z něho jenom audio. Takže stačí uploadovat obě videa a do video stopy dát, to co chci jako video a do audio stopy to co chci jako audio.
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    _K5_: On YouTube ale není střižna, ale publikační nástroj.
    Možnost swapnout audiostopu za nějakou jejich (free), tam dali poměrně nedávno, aby lidi, kterým společnosti vlastnící práva k písničkám zablokují video, měli možnost si zvuk prohodit.
    Jestli se 15 let zabýváš střihem a řešíš problém tak, že uploaduješ dva soubory na službu, kde se ti encodujou a pak s nima chceš dál pracovat a ještě na to nadáváš, tak možná není něco v pořádku.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    JAPAN: díky moc!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Zdárec, nevíte jak udělat aby můj novej kanál měl URL obsahující jeho název?
    Můj starej kanál je prostě youtube.com/polompolo ale můj novej kanál je youtube.com/channel/UC1GVmB86rchqF5JFvYc5x0A což neni úplně praktický.. Díky za jakýkoli info
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    to bude hodne legalni ;)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Hoj,
    dotaz do pléna..právě řešim nabídku na komerční databázi klientů portálů hellvideo.cz a rajfilmy.cz a nevim, jak se k tomu postavit, bo ty portály neznám. Máte s tím někdo zkušenost, znáte je, netušíte kdo tam chodí?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    taky neni spatny http://www.google.com :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    LLLUCCCIEEE: YoutubeDownloader, aTube atd...

    Free Youtube Downloader | YTD Youtube Downloader
    http://youtubedownload.altervista.org/
    LLLUCCCIEEE
    LLLUCCCIEEE --- ---
    Ahoja kdysi(no tak dávno to neni,pár let) jsem našla program přes který se dá stahovat z you tube a ted nevim který to je,víte to někdo??prozradíte mi to někdo??:)) prosíííím:))
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    Předpokládám, že víte, že lze videa v seznam "ostříhat" až o 15 s. Což se hodí při kecech na začátku/konci...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    (chrome ho ma taky)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JUSTLIKEU: Firefox+Adblock a neuvidis je :)
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    Zjistil jsem, jak vopchcat reklamy před spuštěním videa z playlistu.
    Stačí je trochu popřeházet.

    Ale kdo by to taky chtěl pořád dělat.

    Jedině, pokud to potřebujete jednorázově...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    to taky no
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    Nevim, mě spíše sere, jak google+ otravuje pořád se sjednocením účtu s youtube účtem..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ROENICK: aha tak nevrátil, je to jen v některých velkých kanálech. Takže tančíky jedou dál :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam