• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    to je mmimochodem i jeden z duvodu, proc je tolik ateistu. Ne proto, ze by necejtili nejaky duchovno, ale hnusi se jim jak se k sobe chovaj jednotlivy nabozenstvi.
    V kostele a mezi svejma samej usmev a pak mezi sebou prskani a nenavist.

    Rika se tomu pokrytectvi. Hodne lidi pak radeji voli si doma precist nejaky zamysleni od teologu nebo filosofu (vcetne tech nabozensky zalozenych), zivoty svatyho Frantiska nebo knizky o duchovnu z pera indickych nebo i arabskych autoru. Nemluvim ani o vecech jako je joga, budhismus, taoismus, to je velice oblibene.
    Duvodem prave je, ze vidi jednotlive cirkve jako svazy vericich vlastnici patent na boha.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VIR_KENNY: nečetl. a ani nechci a nemusím. proč taky...
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HAROLD: náboženství bez srdce není náboženství...

    Rádo se stalo :)
    VOID
    VOID --- ---
    nebudu ze sebe delat profika na krestanskou literaturu, protoze jim nejsem, takze mi nezbyva, nez ti verit. :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    no, praveze jako ostatni autori nepise, ale to je jedno, nemam cas tu delat vypis z knizek, mam praci, sorry.
    VOID
    VOID --- ---
    VIR_KENNY: ja od nej neco na tvuj podnet tady precetl, pise uplne stejne, jako vsichni krestansti autori.

    nazor s komatsu nesdilim, ikdyz je mi o neco min sympaticky, nez byl wojtyla. ale to je ciste iracionalni meritko. :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    KOMATSU: co blaznis, cetls nejaky jeho prednasky?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Jako: DÍK!!! :-D

    To mi projasnilo den...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Já vim, vono je to hlavně vo tom srdíčku, no...
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VIR_KENNY: to tady netvrdím. tvrdím, že pokud se do něj člověk dostatečně dobře podívá, uvidí, že to není člověk, který by mohl znát boha...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jakoze Ratzinger je demon, jo? :))))
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VIR_KENNY: to jste oba vážně oba tolik upjatí ve svojí racionalitě, že nedokážete vidět tak jednoduchou věc?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    VIR_KENNY: medle "lol"
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    KOMATSU: tak nevim co na tohle napsat.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HAROLD: Rádo se stalo.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Díky, od tebe je to poklona.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HAROLD: omezenče
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    lol
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VIR_KENNY: no já se naopak obávám, že Ratzinger je jeden velký omyl... proč? no pohled na něho mi stačí, aby mi bylo jasné, že tohle žádný zástupce Krista na zemi není a ani být nemůže... a nemusím ani ovládat kdovíjaké umění čtení z tváře, kdo má oči ať vidí, kdo má uši ať slyší!
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ja si myslim ze aktolici jsou v poradku a docela ted sleduju tu spoustu zmen, Ratzinger podle mne je jednim z nejvetsich osobnosti, o ktere se bude ucit jeste hodne dlouho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam