• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLOHŘemeslo a řemeslníci
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Sháním někoho na vymalování bytu a pár drobných oprav (zadělání děr po přivrtaných poličkách + na stropě) v Praze Letňanech, (kousek od Tesco Letňany), cca 42m2. Ideálně zítra v pátek 14.6. nebo o víkendu 15./16.6.2019. Byt je až na jednu skříň a kuchyňskou linku prázdný.

    Budu ráda i za případné tipy, na koho se takhle narychlo obrátit.
    Díky!

    MARVEL
    MARVEL --- ---
    NABÍZÍM:

    - tuto sobotu, tj. 11.5. 2019, od 09:00 do 16:00 volný ŘEMESLNÝ stánek na "Karlínských trzích" ( přímo na Karlínském náměstí, vedle baziliky )

    - jedná se o tradiční trhy s příjemnou návštěvností a solventní klientelou.

    - Podmínky: jediná podmínka je, že trhovec musí být řemeslník ( kovařina, sedlářství, řezbářství, atp.. ) a při prodeji na místě i něco málo předvádět.

    - Dodržíte-li podmínky a odvedete si na místě "svou", máte stánek ZDARMA.

    Kontakt a podrobnosti na mém tel: 777 571 537 Marvel

    Děkuji za pozornost, konec hlášení :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ahoj, neznáte šikovného řemeslníka na výměnu bojleru v Praze?
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    COLOMAN: "pastičkář" / "dráteník" - len tieto neni sú volaké všeobecné!
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    čafte,
    znáte volakdo volaké staré slova pre:
    "potulného remeselníka"?
    ideálne mi ide o volaký pojem všeobecný!
    diky
    NOIK
    NOIK --- ---
    nemáte prosím někdo tip na nějakýho osvědčenýho pokrývače?
    TDRSON
    TDRSON --- ---
    Hledam někoho z oblasti větrných elektraren Nebo jen šikovneho elektrikaře vědatora.
    _ZUZKA
    _ZUZKA --- ---
    Ahoj, sháním někoho kdo by mi doma vyrobil větší knihovnu. Jsem tu správně prosím? Koukala jsem na diskuze a nemůžu nic moc najít. Díky moc
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB:

    Zkus klempirske dilny nebo tesare co se zabyvaji i strechama. Mam dojem, ze ti to strihnou treba jen za cigara nebo flasku.
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    zdravím, potřeboval bych 2 měděné destičký o tloušťce cca 0,5-1mm o rozměru 230x240mm... Nechce se mi kupovat celá tabule.. nemáte někdo k dispozici nebo tip, kdo by mi to střihnul? díky! praha / litvínov
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Kolega z práce hledá člověka, který je mu schopen vyrobit pečetní prsten s logem - nechce jen rytí, ale spíš reliéf, děkuji předem za tipy.) Nechce zlato, spíše ocel... dejte mi prosím vědět do zpráv, kontakt předám :)
    KATALINA
    KATALINA --- ---
    ahoj, shanim kamnare, nebo nekoho schopneho, kdo tomu rozumi a pomohl by mi s montazi krbovych kamen. Budu rada i za jakykoli tip na remeslnika, info pls do posty, diky!
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    TBC: na fasádu. dřevo 25mm tak z toho šel strach kvůli opravám. díky
    TBC
    TBC --- ---
    LAMIA: hmm, ale snesou i drevo rekl bych, netusim teda na co to presne mas. nebo pokud ti jde o design, tak halt pak ty normalni zapusteni necim pretrit, kdysi jsem je takhle prebarvoval na bilo.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    TBC: tak jen sádrokarton:(
    TBC
    TBC --- ---
    LAMIA: ja je vzdycky kupoval v Hornbachu, a mel jsem za to ze jsou nerezove. Nebo nejsou? Dyztak tam staci cinknout.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Prosím nevíte zda a kde sehnat nerezové vruty do dřeva ale černé? díky
    TBC
    TBC --- ---
    KYO: jo to je urcite hodne, pokud to neni safra hodne cleneny atd, coz pri ty velikost nepocitam a je bez dlazby. nejaky srovnani treba tady: http://www.cenikyremesel.cz/ceniky/obkladaci
    KYO
    KYO --- ---
    Zdravim vas,

    kolik je normalni cena polozeni dlazby na metr (vybetonovany zaklad), nivelace, el. topeni polozi elektrikar, takze jen zarovnat a pak polozit dlazbu vcetne soklu. je to 90 m2 a ten clovek mi rekl 800 bez dane.... to upad ne?
    XL1
    XL1 --- ---
    Shanim nekoho kdo navrhne orev TUV v chate- krbova kamna+vymenik+ solar na strese.kontakt do posty pls diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam