• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    A co náký fotky terárek máte??
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tak tady to moje zvire z dnesniho vecera
    SYX
    SYX --- ---
    CALIBOS: to by u mě nevyšlo... ty moji je odstřelujou z dálky, nešel by na ruku :(
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    no ten můj mi jednou prokousnul nehet, sranda to byla :-) Jinak já jsem ho vždycky nalákal na ruku pomocí cvrčka v pinzetě (krmil jsem je ručně pinzetou každý den).
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    SYX: s papouškama nemám žádný zkušenosti, ale na kost ti to rozhodně neprokousne..
    SYX
    SYX --- ---
    CASLAW: mno jednou kousnul papoušek "žako" a celkem jako bolest :o) až ke kosti :o) takže nic takovýho nemusim očekávat ? :o)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    SYX: Já mám taky samečka kterej mi vyhrožuje, párkrát už mě kousnul a intenzita bolesti roste s velikostí jedince...-)) ale nic tak hroznýho to neni..
    SYX
    SYX --- ---
    nj samice je smíš taková placháa schovává se za větve... když chci kouknout z boku, tak se otáčí přímo proti mě a myslí že jí nevidim... a sameček je zas v klidu... akorát zas nechce moc na ruku... prská na mě jak kočka :o) popravdě ani nevim, jestli jenom vyhrožuje, nebo jestli by mě fakt kousnul... bolí to? ale asi to nebude jako papoušek co? :o)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    SYX: To je úplně normální, buď se po většinu času ignorujou, nebo se napadaj.. ty máš ještě štěstí..
    SYX
    SYX --- ---
    hned jak bude trochu čas tak hodim nějakej základ na nástěnku :o)
    SYX
    SYX --- ---
    KBERRY: nj já to tu hledal jak prdlej a nenašel... :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tady me nekdo predbehl se zalozenim auditka, nez sem se rozhoupala :D, ale tak aspon ze uz existuje....
    SYX
    SYX --- ---
    tak tady mam já svýho samečka :o) časem snad budou lepší foto, je to focený teď večer... :)

    SYX
    SYX --- ---
    ZOLTY: to se loupe samo... aspoň teda u mejch jo :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    CASLAW: dost dobrý.. otírá se o "kameny", nebo se to z něj sloupne samo?
    SYX
    SYX --- ---
    já mam samce se samicí společně a spíš mi přijde že se k sobě moc nemaj.... většinou každý ja jiný straně
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZOLTY: Zase bych se toho tolik nebál, když už všechno víš tak seš v klidu, spíš záleží kolik do toho terárka chceš nacpat nebo jestli si to postavíš sama, což neni tak jednoduchý jak na první pohled vypadá..

    první svlíkání
    Image Hosted by ImageShack.us
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    CASLAW: no jo, ty jsem měla ( sklípkany ), ty nebyli náročný a želvy podle toho co se mum dozvěděla docela jo.. ¨
    a o chameleonech, to už vůbec nepochybuju.. oni celkově asi všechny tera sou docela náročný což?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZOLTY: sezení s chovateli jo...-))) No vono ti ani nic jinýho nezbyde, než se dovíš co všechno potřebujou, jak by mělo vypadat terko, každej tvrdí něco jinýho, každej má jiný zkušenosti.. cham neni sklípkan kterýmu akorát porosíš a jednou za čas hodíš čvrka..
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    CASLAW: jo, to je fajn.. docela uznávám lidi, co jsou takhle zodpovědní..
    moje mamka si ted koupila 4 malé želvičky a předtim absolvovala sezení s chovateli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam