• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ELESDY: mlada nevystrasena piskotyne :-D a vystrasena snad nebude nikdy doufam
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    co to je za čet tady ??? :D vam taky ukazu zviraka mojeho :P sry za velikost
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: Chápu teď se radši někde couráš s červem co ...-))) To čumíš... tak když máš v komentářích od Otázky Kačenka tak to je asi jasný...sem se koukal než sem ti něco psal.. (vítej na nyxu).. taky nenapíšu každýmu víš jak...-))

    dělej nahoď fotku terka... aspoň pro odstrašující příklad jak to nemá vypadat...
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: Já sem nejlepší tanečník viď....-))

    ELESDY: Dík, dělal sem ho skoro sám, akorát kámoš mi pomáhal při stavbě konstukce... no a abych řekl pravdu bylo to obtížnější a časově náročnější než sem čekal...-) Tak sem hoď fotku toho tvýho..sem zvědavej...
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MAROL: 10cvrků je normální a že nežere zelený můžeš bejt jedině ráda...-))
    MAROL
    MAROL --- ---
    mno mam jemena a vubec zeleny nezere akorat mije schopen sporadat deset cvrcku na posezeni :-)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tak poslusne hlasim ze mist toho aby ta cuza okusovala k tomu urcenej benjaminek se vcera rozhodla ze mi zpase tu nejvetsi kytku v byte prisla sem domu a mela sezranejjeden list do pulky.. docela velkej list ... a dneska si po snidani dvakrat zakousla do dalsiho :D
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    MAROL: no tak tohle na me zkousela po tejdnu co jsem ji dycky stejne vytahla zjistila, ze to nema cenu :D takze asi tak.. nechtela sem doma zadnyho protivu .. :)
    MAROL
    MAROL --- ---
    cau take mam chamika uz rok a nak ho nemuzu dostat na ruku kdykoli se knemu priblizi tak se certi. nevite nakej figl jak ho uklidnit aby ser na ruku?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    takze bylo hezky, takjsme sly na vychazku na slunicko :

    a pak nejak nebyla nalada na foceni :D
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    no takze pokud maj radi vecindo y tak takovy tu fakt nemam tak si asi jednou dene pocka az ho dam do terarka a dojde si na svou wc vetev.. ale je dobry ze je to po jen na jednom miste :) a ne po celym terarku .. nojak rikam s bobkama po byteproblem nemam :)
    SYX
    SYX --- ---
    jj to znam... větvička do Y a uprostřed celá pos až dolu k zemi :o)) už ani nepočítam kolikrát sem měnil větve :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: vzdyt ti rikam ze ma svoji sr*ci vetev v terarku :) nejradsi takovy vetvicky do "Y" a tu na zaclone nenajde vid :D
    SYX
    SYX --- ---
    ale pořád lepší jak od košky nebo psa :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tak vzdycky ne kdyz mu davam trebascvrcky tak hohodim do terarka a on je zatim tak inteligentni ze se vytento do terarka :)
    SYX
    SYX --- ---
    KBERRY: a tobě nevadí že tivšude se*e, když ho máš pořád puštěnýho?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: no tak to je jasny kde hledat kytka, zaclona,nebo kabely od kompu .. s tim uz takovej problem nemam :D
    SYX
    SYX --- ---
    mě když se tu procházel tak sem ho jednou ani nemoch najít, ustlal si uprostřed kytky a vubec nebyl vidět :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: pres noc spi na zaclone to je jeho oblibeny misto :)
    SYX
    SYX --- ---
    mít ho přes noc venku, to bych se bál že se budu rozvalovat a ze spaní ho někde rozmačkam :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam